Wpis z mikrobloga

@JestemZielonka123: ta, u nas na ulicy położyli światłowód, doprowadzili wszystkim oprócz nas. inwestycja zakończona, sąsiad może założyć światłowód, my nie, nikt nie wie czemu, ani w salonie orange tego nie wiedzą, ani w POPC.
@JestemZielonka123: Duże miasto wojewódzkie miałem lte(4G) bez limtu transferu 20mbs to miało nawet problem z 1080p pingi w lidze/cs go wahanie od 30 do 300 no funkcja randomize xDD ale cenowo 45zł za brak limitu danych to był deal mimo tego wszystkiego teraz płace 85 za światłowód niby dużo, ale ping 5ms stały tranfer upload download fest więcej, co kabel to kabel i tyle. I nie mam obciązenia stacji, żę wieczorem
ta, u nas na ulicy położyli światłowód, doprowadzili wszystkim oprócz nas. inwestycja zakończona, sąsiad może założyć światłowód, my nie, nikt nie wie czemu, ani w salonie orange tego nie wiedzą, ani w POPC.


@Drewniak: klasyka. U nas po całej okolicy przy pustych działkach wiszą pozwijane światłowody a tam gdzie masę nowych domów nic, zero.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JestemZielonka123: Starlink to jeszcze dobra opcja do redundancji łącza. Szczególnie w tych czasach gdzie na wschodzie się dobrze broni przed próbami blokad od kacapów.
Jak cię stać do dobra inwestycja.
Jak nie to jest to kolejny, mocno przehypowany bzdet na naszym rynku od Elona Piżmo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zjem_Ci_nos: osobiście uważam że internet po kablu > internet bezprzewodowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niby jest POPC, ale u mnie skończyło się na wkopaniu światłowodu wzdłuż wioski. Co do internetu mobilnego - jeden BTS mam w odległości 4,5km, niedawno dołożyli tam dodatkowe pasmo, ale wcześniej było tylko przeciążone 800Mhz. Prędkości - godziny szczytu to 2-3 Mb/s, nad ranem dochodziło do 50Mb/s. 9km od domu jest BTS full
@MamByleJakiNick: uważam dość podobnie, żadne internety mobilne, radiówki czy Wi-Fi nie zastąpią kabla czy światłowodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zwłaszcza, że mieszkam na obszarze wiejskim i czasem jest tak, że nie ma prądu. Wszystkim przestaje działać internet - to wiadomo no i obsadza się cały BTS, dosłownie cały aż zrzuca na 2G a i bywa tak, że w ogóle nie może się na tego zalogować XD.
Wtedy