Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kasztanowcowiaczek:
Najpopularniejsze wyrazy bliskoznaczne słowa dysonans to: kolizja, waśnie, kłótnia, niezgoda, różnica, rozbieżność, odrębność, dysharmonia, sprzeczność, polemika, zadrażnienie, zatarg, rozdźwięk, niekompatybilność, swary, zróżnicowanie, nieporozumienie, dywergencja, odmienność, tarcia, kontrowersja, antagonizm, konflikt, niezgodność, waśń, tarcie, niesnaski, spór, konfrontacja, kwasy, ... .

masz bo nie chce mi się z debilem gadać.
@kodecss: Nawet za moich czasów już tak było, ze my z kolegami wyglądaliśmy jak dzieci i mielismy na przerwach dziecięce rozrywki i zainteresowania typu zbieranie jakiegoś gowna z chipsów albo granie w nogę na korytarzu korkiem do picia, a dziewczyny stały odwalone jak szczur na otwarcie kanału i już kręciły aferki rodem z amerykańskich produkcji o high school i czuły się dorosłe.xD Oczywiście dziewczyny z naszej klasy miały nas w dupie
Mnie zawsze rozwalał ten dysonans, a zwłaszcza teraz jak dzieciakom się pozwala na więcej.

Stoją na przystanku np. "gimnazjaliści" z jednej klasy i laski umalowane takie że wyglądają 10 lat starzej niż mają, a chłopcy przy nich wyglądają jakby dopiero z piaskownicy wyszli.


@kodecss: do tej pory pamiętam, jak w trakcie 1 roku gimnazjum przyszła nowa dziewczynan do mojej klasy. Dziewczyna 13-14 lat, wysoka, a równie dobrze wyglądała na 18-20. Totalne