Wpis z mikrobloga

@Fracture: Chyba komuś się biznes na przegrywach przestał spinać? Spadła oglądalnośc na YT kanałów dla prześladowanych heteromężczyzn? Interes poboczny z blokowaniem spółek naftowych nie wypalił?
Jak jedno nie chwyci to drugie złapie?
Pokaż komuś, że jest prześladowany, weź od niego kasę. Nie wiem czy jesteś ofiarą tych sekt czy sam zarabiasz ale to jest żałosne.
  • Odpowiedz
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl:

Biznes


Wpisy na Wykopie to poważny biznes.

na przegrywach


Faceci, którzy mówią o dyskryminacji to nie przegrywy, a najbardziej rigczowi faceci.

Spadła oglądalnośc na YT kanałów


Nie prowadzę żadnych kanałów na YT.

prześladowanych heteromężczyzn


Tak, prześladowanych. Mężczyźni (homomężczyźni także) nie są przedmiotami i pora zdać sobie z tego sprawę w XXI wieku.

Interes poboczny z blokowaniem spółek naftowych nie wypalił?


Śmiejecie się z prawaków, że wszędzie widzą Sorosa, a sami
  • Odpowiedz
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Ja jestem np. prześladowanym białym aseksualnym (a więc LGBTQIA+) mężczyzną. Protip: geje też mają przymus wojska w razie W, nie są zwolnieni z tytułu bycia gejami. Jesteś liczbą w systemie, liczy się czy masz parzystą czy nieparzystą przedostaną cyfrę PESEL, nie ważne jakiej jesteś orientacji i czy jesteś cis czy trans. Chociaż tzw. lewica protestowała przeciwko zakazowi wyjazdu z Ukrainy trans-kobiet (czy trans-mężczyzn, gubię się w nomenklaturze tu; no ludzi
  • Odpowiedz