Wpis z mikrobloga

Miesiąc temu skończyła mi się ostatnia pucha kretyny i od tego czasu nie biorę. Pewnie powiecie że spadki a otóż nie, jest progress i 75zl zaoszczędzone i jakoś lżej na nerkach ale może być przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@JanDzbanPL: A z ciekawości zapytam. Mierzyłeś może ciśnienie na cyklu i teraz bez kreatyny?
@JanDzbanPL: Brałem niedawno monohydrat z Olimpu. Na etykiecie jest dawkowanie.
Tekst po angielsku 3 kapsuły, po francusku 2, po polsku 4...serio.
Dodatkowo w części napisanej po niemiecku jest o mowa cuklu 2-3 miesiąca i przerwie 1-2 miesiące.

Dwa razy podczas badania miałem sporo za wysokie ciśnienie. Po odstawieniu powrót do normalnego.
Może ta polska dawka to jednak za dużo.

Siła nie zmniejszyła się. Po treningu mniejsza pompa i krócej.
@KOLEGAMAMY:

Placebo ze ci kreatyna ciśnienie wywala. Kręte bierze się 5 gram dziennie cały czas a nie cykluje.


Brałem 5 gramów dziennie bez cyklowania. Na każdym treningu piłem od cholery wody albo duży izotonik bo mnie suszyło. Tą wodę pewnie zatrzymywałem bo kreatyna zwiększa retencję wody. Doczytaj.

Po odstawieniu kreatyny na treningach piję mniej wody bo mniej chce mi się pić. Waga spadła o 2kg.
Ciśnienie z 160/95 do 135/85. Nie
branie kreatyny w cyklach? Witamy na SFD 2008


@VoiDancer: Napisałem, że:

Dodatkowo w części napisanej po niemiecku jest o mowa cuklu 2-3 miesiąca i przerwie 1-2 miesiące.


Nigdzie nie pisałem, że brałem w cyklach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Po odstawieniu kreatyny na treningach piję mniej wody bo mniej chce mi się pić. Waga spadła o 2kg.

Ciśnienie z 160/95 do 135/85. Nie zmieniałem diety ani niczego innego. Skąd w takim razie różnica?


@xer78: po odstawieniu kreatyny pije tyle samo wody, waga się nie zmieniła, ciśnienie cały czas w normie. Skąd w takim razie brak różnicy?
@KOLEGAMAMY:

ale nikt nie neguje ze kreatyna nie działa


Nikt nie neguje, że nie działa czy nikt nie neguje, że działa. Nie dość, że nie czytasz ze zrozumieniem to jeszcze piszesz bez ładu i składu.

śmieszne jest ze uważasz ze kreatyna powoduje wzrost ciśnienia


Taaa. Bardzo śmieszne, prawie tak śmieszne jak twoje wypowiedzi.

[Suplementacja kreatyną w teorii i praktyce](https://tadeuszsowinski.pl/suplementacja-kreatyna-w-teorii-i-praktyce/#:~:text=Po%20pierwsze%20suplementacja%20kreatyn%C4%85%2C%20zw%C5%82aszcza%20wi%C4%99kszymi%20jej%20dawkami%2C%20powoduje%20zwi%C4%99kszone%20zatrzymanie%20p%C5%82yn%C3%B3w%20w%20ustroju%2C%20co%20samo%20w%20sobie%20mo%C5%BCe%20podnosi%C4%87%20ci%C5%9Bnienie%20t%C4%99tnicze%20krwi.)
po odstawieniu kreatyny pije tyle samo wody, waga się nie zmieniła, ciśnienie cały czas w normie. Skąd w takim razie brak różnicy?


@teryuu: Może stosujesz inne dawkowanie, nie tak #!$%@? jak to opisane na opakowaniu Olimpu.
Przypomnę.
Po angielsku i niemiecku 3 kapsuły w dni treningowe i na zawodach.
Po francusku 2 kapsuły.
Po polsku 4 kapsuły w dni treningowe i nietreningowe.
5 gramów dziennie co dzień. I po odstawieniu absolutnie żadnej różnicy


@teryuu: Ja mam ciśnienie określane jako wysokie normalne. Górna norma. W rodzinie skłonność do nadciśnienia.
Przy stosowaniu 5g codziennie, wzrosło mi do 150/90 a po kolejnym miesiącu 160/95. Po odstawieniu 135/85. Nie nazwałbym tego przypadkiem.