Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siema Mirasy. Oglądam sobie autka i wpadło mi kilka modeli Volvo V50. Wyglądają świeżo jak na swoje roczniki, są dość tanie i dobrze wyposażone. Interesuje mnie 1.6 diesel. Jakiś haczyk tutaj jest czy jak? Np. Astry H chodzą w podobnych pieniądzach a przeskok jest niesamowity.
Ktoś miał do czynienia z tym modelem?
#volvo #motoryzacja #kupautozmikro
Pierwszy przykład z brzegu.
Pobierz EjberzFyrtla - Siema Mirasy. Oglądam sobie autka i wpadło mi kilka modeli Volvo V50. ...
źródło: comment_16618761901qeiXqtx1jmFSkWHnLkvFS.jpg
  • 43
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ejber_z_Fyrtla: 1.6d here, DPF upierdliwy, ale pewnie jestem jedynym użytkownikiem w Polsce który go nie wyciął, poza tym to wygodne auto z dobrym spalaniem. Na pewno nie do #!$%@? ale jak go zmotywujesz to nawet coś tam przyspiesza.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ejber_z_Fyrtla:
W moim V50 mam 2.4i (benzyna, 170KM). Bardzo fajnie mi się korzysta. Wygodne fotele, plecy mnie nie bolą, a mam trochę problemów z kręgosłupem. Niektórzy narzekają na ciasne wnętrze, ale przy moich 170 wzrostu w zupełności starcza. Na desce rozdzielczej wszystko pod ręką i jak dla mnie bardzo czytelne. Co do wyposażenia to w moim modelu brakowało AUX, ale na grupie V50/S40/C30 jeden z grupowiczów stworzył moduł Bluetooth i po
Pobierz grz3soo - @Ejberz_Fyrtla: 
W moim V50 mam 2.4i (benzyna, 170KM). Bardzo fajnie mi się...
źródło: comment_1661884055AXUUxO7S1nQqS66quyPu5C.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grz3so_o: silnik już mocniejszy masz widzę ale mi jest auto potrzebne typowo do odpychania. Właśnie fotele bardzo ważne bo u mnie też średnio z kręgosłupem, musiałbym się przymierzyć ale myślę, że przy 180 cm wzrostu da radę to auto?
Z tego co wymieniłeś to raczej takie pierdoły eksploatacyjne i chyba niezbyt kosztowne co?
Z tym modułem bluetooth to ciekawe, nie znałem. Chyba będę musiał się zagłębić w ten model :) dziękuję
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ejber_z_Fyrtla: Brat mój ma 180 cm i prawie 120 kilo, to przy moim ustawieniu kierownicy i fotela to mu trochę ciasno wsiąść. Kierownicę przestawi, fotel poprawi pod siebie i mu pasuje. Fotel ma kilka regulacji, góra/dół cały fotel, podparcie pod udami, podparcie lędźwi.
A te naprawy to tak, nie były kosztowne, a nie żałuję na auto i biorę lepsze części.
Poszukaj na fb grupy volvo V50/S40/C30, tam dużo znajdziesz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ejber_z_Fyrtla: Dwie, z czego jedna ciut kosztowniejsza. Ale też przyznam że moja w tym wina bo jestem Januszem przez duże J jeśli chodzi o auta, ma jeździć. Także świadomy użytkownik pewnie by uniknął przynajmniej jednej z tych przygód.

Koło 5 litrów w trasie, jakieś... Nie wiem, 7? po mieście. Tylko no to auto służy do toczenia, a sam po sobie zauważyłem, że w nim się mi mocno uspokoiła jazda. Chociaż pewnie
@Ejber_z_Fyrtla: mam V50 1.6d z 2008 i mam dwumasę. Obecny przebieg to jakieś 540k i już zaczyna się rozpadać turbo i dwumasa ale że służy mi jako samochód na budowę domu to zobaczymy ile wytrzyma. Łatwy w naprawie, większość części pasuje od forda albo peugeota. Jest dostępna książka w internecie jak samemu naprawiać. Z upierdliwych rzeczy to ten silnik posiada permanentnie lejącą odmę której nie idzie naprawić. Spalanie na trasie koło
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Torgerd: 540k to już zacny przebieg muszę przyznać i właśnie ten silnik od PSA mi pasuje bo dużo gratów idzie kupić za małe pieniądze i każdy to naprawi. O tej odmie nic nie słyszałem? Mocno to uciążliwe jest?