Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siema Mirasy. Oglądam sobie autka i wpadło mi kilka modeli Volvo V50. Wyglądają świeżo jak na swoje roczniki, są dość tanie i dobrze wyposażone. Interesuje mnie 1.6 diesel. Jakiś haczyk tutaj jest czy jak? Np. Astry H chodzą w podobnych pieniądzach a przeskok jest niesamowity.
Ktoś miał do czynienia z tym modelem?
#volvo #motoryzacja #kupautozmikro
Pierwszy przykład z brzegu.
EjberzFyrtla - Siema Mirasy. Oglądam sobie autka i wpadło mi kilka modeli Volvo V50. ...

źródło: comment_16618761901qeiXqtx1jmFSkWHnLkvFS.jpg

Pobierz
  • 43
@Ejber_z_Fyrtla: w srodku malo praktyczne ( do schowka w drzwiach wsadzisz tylko cos o szerokosci dlugopisa bo taki wsąski, polka na srodku mala i schowana za panelem klimy ) ale za to dobrze sie prowadzi, auto ogolnie na plycie focusa. Osobiscie mialem do czynienia z 2.0tdi (fordowskie) i silnik sie rozbiegal i zatarl na autostradzie bo zaczeły lac wtryski (co spowodowalo podniesienie "oleju" wiele za duzo niz powinno byc) w zwiazku
@Ejber_z_Fyrtla: tyle teraz po prostu kosztują bardziej zużyte egzemplarze. moim zdaniem bardzo fajne auto za te pieniadze, bezpieczne (system ochrony podczas uderzenia bocznego (SIPS) oraz z tyłu (WHIPS))i dobrze wykonane. tylko mimo wszystko w benzynie, a nie francuskim dieslu.
@Ejber_z_Fyrtla bardzo dobr3, względnie bezproblemowe ( w porównaniu z np dci i tdci ) diesle. Bardzo łatwo diagnozowana na miejscu.

Ewentualne czesci jak turbo, wtryski itd tanie I łatwo dostępne nowe, używane i regenerowane. Z jeden z lepszych diesli w swojej klasie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ejber_z_Fyrtla: @Axim: Mały bagażnik? Ja nie spotkałem się nigdy z problemem braku miejsca w bagażniku. Używam V50 już 7 rok. 2 tygodnie, 2 dorosłe osoby, 2 dzieci, wózek z gondolą + 3 walizki 67l na miętko.