Wpis z mikrobloga

Ta sypialnia nr 2 tak jakby na siłę wykrojona, do tego cela taka, że wstyd by było tam dziecko zakwaterować. No i w tym wypadku dalsze pożycie małżeńskie tez postawiłbym pod znakiem zapytania. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ogólnie małe te pomieszczenia, klaustrofobiczne wręcz.
  • Odpowiedz
na kątach się traci ustawność mebli ale przesrzeń czuć, garderobe z oknem poazka, kosztem przedpokoju zrób, a pokoj warto z oknem nawet jakby mial miec 5m2 mieć, a kuchnia w salonie z tą ilością blatu to zdecydowanie dla osoby co z kuchni nie korzysta, porazka, jeśli lodówka na wejscie to porazka x2
  • Odpowiedz
  • 0
@m4kb0l wywaliłbym cały pokój numer dwa. Z niego powiększyłbym pokój numer 3 żeby wstawić szafę na całą ścianę. A po drugiej stronie ściany w salonie zrobiłbym kuchnie. Na powyższym rzucie nie ma w ogóle miejsca na przechowywanie czyli nie ma szaf oraz nie ma miejsca na gotowanie. Aneks jest za mały, nie ma blatu
  • Odpowiedz
  • 0
@TurekD: pomysł nie głupi ale chyba jednak wolałbym zostawić pokój. Kuchnia nie jest aż tak ważna dla mnie a można by dorobić blat na zasadzie wyspy
  • Odpowiedz
@m4kb0l: albo inaczej, jak masz sam mieszkać to wy@#$eb wszystkie drzwi i sciany, tylko te grodzące ciebie od korytarza i innych ludzi zachowaj. Natomiast jak z kims, albo z dziecmi to rob zamykanych pokojow tyle ile sie da 1 okno 1 pokoj i pomysl czy na tarasie da sie cos postawic, rozumiem ze to parter?
  • Odpowiedz
@m4kb0l: Oj no nie wiem, tragiczne są te skosy, te "tarasy" to ledwo trochę wyrośnięte balkony i to nawet nie połączone ze sobą, nie będziesz z dwóch na raz nigdy korzystał, nie zrobisz tam imprezy, ot dwa osobne miejsca żeby usiąść czy pranie wywiesić. Salon bardzo mały, sensownej kuchni tam nie zmieścisz. Jak po okazyjnej cenie to można myśleć, jak po normalnej to bym szukała dalej.
  • Odpowiedz
@m4kb0l: jak dla mnie to wymiarowanie jest zupełnie oszukane. Sypialnia niby taka przestrzenna ale to tylko 13m2, co jest małą powierzchnią. Skosy ok jeśli zrobisz meble na wymiar, inaczej to nic nie pasuje.
Może lepiej poszukaj czegoś normalniejszego :>
  • Odpowiedz