Wpis z mikrobloga

@dizzy126: patrz na to. Jak wybierałem w salonie oprawki to podobał mi się dokładnie taki sam model jak ze screena, ale były za drogie jednak..
Dokładnie takie same jak ze screena kosztowały tam ponad 1800zł..... 300zł vs 1800zł #!$%@?
Ze szkłami na kodano, wyszłoby 800zł, a w salonie ~2700zł
Ponad 3-krotna różnica. #!$%@? to jest jakiś żart..
R.....k - @dizzy126: patrz na to. Jak wybierałem w salonie oprawki to podobał mi się ...

źródło: comment_1661738577l7ypv5SDgSzc3vW7rWVaat.jpg

Pobierz
@Rozpuszczalnik: Niemiecka soczewka Premium Indeks 1.50 z powłoką Blue Protect takie mam szkła za 190 zł. Wiesz co najlepsze? Że kupiłem dwie pary już w kodano i z obu byłem bardziej zadowolony niż z kupionych u optyka, które były droższe niż obie pary z kodano. Cóż, ból dupy masz, w sumie słuszny ale na przyszłość wiesz, że tu warto kupować, tzn ja uważam, że warto, zawsze można zwrócić jak nie pasują
@marsellus: @MondryPajonk: chodzi o to, że na necie co najwyżej ci rozstaw źrenic ustawią dobrze, a w salonie zmierzą odległość od rogówki, wysokosc dobrze ustawią. Zamawiałam sama z neta okulary, bo chciałam przycebulić i to były najgorsze okulary pod względem jakości jakie miałam (a zamawiałam max mary), do tego strasznie duża ilość naprężeń w soczewce, co wpływało na ich bezpieczeństwo, a sama soczewka była strasznie #!$%@? jakości mimo wybranych większości