Wpis z mikrobloga

@mjkkl: powiedzmy że dla 5.7 RT te 5.1-5.4 do setki (zależnie od źródeł), to nie jest jakoś strasznie wolno jak za kilkulatka za 100k


Ok, taka M440i jest trochę szybsza, ale przynajmniej o połowę droższa. No i nikt głowy nie odwróci bo masa tego (czwórek) jeździ

ale za to wygląda jak byś miał kryzys wieku średniego


@mjkkl: może w Stanach, u nas w średnim wieku kupuje się srebrnego/białego/czarnego Passata w
@Atreyu: @WielkiNos: aż mi się miło zrobił. Mam wersję z roku 2019 6.4l 485koni. Aczkolwiek #!$%@?łem bliżej 200k xD
@mjkkl: zdecydowanie nie jest to praktyczny samochód. Ale jak chcesz się pobawić to w tym przedziale cenowym frajda i szpan go chyba ciężko o lepszą opcje. Mustangi się przejadły, ewentualnie Camaro, ale nie znalazłem SS do 200k które nie byłoby #!$%@? konkretnie przed sprowadzeniem.

Bety audi i mercedesy wszystko wygląda
Roman_ - @Atreyu: @WielkiNos: aż mi się miło zrobił. Mam wersję z roku 2019 6.4l 485k...
@Roman_: auto jest przekoksem, wygląd, dźwięk, całokształt. Może nawet sobie kiedyś kupię, bo amerykana jeszcze nie miałem

Celowo pisałem o 5.7l bo wydaje mi się fajnym kompromisem cena/osiągi

Natomiast pomiarami AutoTopNL wersji prawie 500KM przy użyciu Dragy jestem jawnie oburzony. Tam im wyszło 4.75 do setki. I to mnie już trochę rozczarowuje

Jeżdżę starym niemieckim rumplem, który w serii miał ~300KM, po sofcie i takich najbardziej podstawowych-tanich modach ma między 360-380KM
Pobierz Atreyu - @Roman_: auto jest przekoksem, wygląd, dźwięk, całokształt. Może nawet sobie...
źródło: comment_1661735784mrJR5uikO1ChfkKYMOGUSh.jpg
@Hetman_Wielki_Koronny: Pierwszy porządny mustang od lat a te pieprzy głupoty ze to jakas Kia. Oj biedaku xD

@Atreyu: A po co komu w Europie taka kryka. Mnie to w ogole nie grzeje bo niw cierpię amerykańskich gowno aut, ktore sa wielkie i słabo jadą. Mustang jest zeuropeizowany i wreszcie skreca i przy okazji ma wymiary normalnego auta. Przeciez ten challenger to jest wiekszy od duzych suvow, przy czym ma większe
wygląda jak byś miał kryzys wieku średniego (jedyne co dobre to dźwięk a i tak lepszy ma mustang imo) ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mjkkl wygląd ma trochę dresiarski, ale jak dla mnie jak się go odpali to to wrażenie mija xd