Wpis z mikrobloga

@Atreyu: skręca jak gówno, pali ile może, na prostej robi go wszystko co ma 4x4 i wiexej niz 250 koni, wnętrze nudne, ale za to wygląda jak byś miał kryzys wieku średniego (jedyne co dobre to dźwięk a i tak lepszy ma mustang imo) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mjkkl: powiedzmy że dla 5.7 RT te 5.1-5.4 do setki (zależnie od źródeł), to nie jest jakoś strasznie wolno jak za kilkulatka za 100k


Ok, taka M440i jest trochę szybsza, ale przynajmniej o połowę droższa. No i nikt głowy nie odwróci bo masa tego (czwórek) jeździ

ale za to wygląda jak byś miał kryzys wieku średniego


@mjkkl: może w Stanach, u nas w średnim wieku kupuje się srebrnego/białego/czarnego Passata w
  • Odpowiedz
@Atreyu: @WielkiNos: aż mi się miło zrobił. Mam wersję z roku 2019 6.4l 485koni. Aczkolwiek #!$%@?łem bliżej 200k xD
@mjkkl: zdecydowanie nie jest to praktyczny samochód. Ale jak chcesz się pobawić to w tym przedziale cenowym frajda i szpan go chyba ciężko o lepszą opcje. Mustangi się przejadły, ewentualnie Camaro, ale nie znalazłem SS do 200k które nie byłoby #!$%@? konkretnie przed sprowadzeniem.

Bety audi i mercedesy wszystko wygląda
Roman_ - @Atreyu: @WielkiNos: aż mi się miło zrobił. Mam wersję z roku 2019 6.4l 485k...
  • Odpowiedz
@Roman_: auto jest przekoksem, wygląd, dźwięk, całokształt. Może nawet sobie kiedyś kupię, bo amerykana jeszcze nie miałem

Celowo pisałem o 5.7l bo wydaje mi się fajnym kompromisem cena/osiągi

Natomiast pomiarami AutoTopNL wersji prawie 500KM przy użyciu Dragy jestem jawnie oburzony. Tam im wyszło 4.75 do setki. I to mnie już trochę rozczarowuje

Jeżdżę starym niemieckim rumplem, który w serii miał ~300KM, po sofcie i takich najbardziej podstawowych-tanich modach ma między 360-380KM
Atreyu - @Roman_: auto jest przekoksem, wygląd, dźwięk, całokształt. Może nawet sobie...

źródło: comment_1661735784mrJR5uikO1ChfkKYMOGUSh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Atreyu: w Poznaniu akurat pełno tego jeździ ;p
Trochę mniej Mustangów jest ostatnio i przybyło trochę Camaro
Jednego challengera mijam codziennie jak jeżdżę do pracy na 7 to wtedy Pani jedzie do pracy ;p
  • Odpowiedz
@Hetman_Wielki_Koronny: Pierwszy porządny mustang od lat a te pieprzy głupoty ze to jakas Kia. Oj biedaku xD

@Atreyu: A po co komu w Europie taka kryka. Mnie to w ogole nie grzeje bo niw cierpię amerykańskich gowno aut, ktore sa wielkie i słabo jadą. Mustang jest zeuropeizowany i wreszcie skreca i przy okazji ma wymiary normalnego auta. Przeciez ten challenger to jest wiekszy od duzych suvow, przy czym ma większe
  • Odpowiedz
wygląda jak byś miał kryzys wieku średniego (jedyne co dobre to dźwięk a i tak lepszy ma mustang imo) ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mjkkl wygląd ma trochę dresiarski, ale jak dla mnie jak się go odpali to to wrażenie mija xd
  • Odpowiedz