Wpis z mikrobloga

@obolo: Lubię takie posty wspominające, pamiętam jak 8-10 lat temu zaczynałem przygodę z siłownią i oglądałem Pawła Groma, tylko całkowicie już o nim zapomniałem, ciekawa i nietypowa zmiana.
  • Odpowiedz
@obolo: Pawła Groma nie znam, ale jeżeli chodzi o Marconia i wymyślone dziewczyny, to on w ostatnim odcinku wprost powiedział że dalej jest prawiczkiem
  • Odpowiedz
@bartt345: może i jest na bombie ale taka a nawet dużo dużo lepsza sylwetka jest do zrobienia na czysto, przecież on nie wyglada wyjątkowo xd zdejmij ten miliard filtrów i masz zwykłego lekko podlanego fajnie zbudowanego gościa
  • Odpowiedz
@Telo7: Ćwiczyłeś chociaż rok na siłowni? Takie coś nie jest możliwe w takim okresie czasu bez solidnej apteki. Małolat jest na bombie, jest kłamcą, manipulantem i ma bardzo duże parcie na szkło. Zresztą dobrze pamiętam Pawła Groma. On postępował kropka w kropkę tak samo jak Marcoń. Historia lubi się powtarzać.
  • Odpowiedz
@Zed_Mistrz_Cieni: Oj, wejdź do niego na Tiktoka czy jakieś inne jego socjale i napisz że coś bierze to ludzie cię tam zjedzą i powiedzą że pewnie nie ćwiczysz albo się #!$%@?, a taka sylwetka co na luzie naturalnie tylko trzeba ciężko ćwiczyć ;)
  • Odpowiedz