Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego wpisu wrzucam to, co obiecałem. Trochę mi zeszło, bo z jednej strony co chwila mi się kończyło wykopowe api, a z drugiej chciałem to jakoś ładnie zebrać w całość. Mam nadzieję, że to zestawienie wam się spodoba ()
zestawienie unikatowych słów dla wszystkich plusujących
#wykop #nocnazmiana #glupiewykopowezabawy #programowanie
Pobierz redorbiter - W nawiązaniu do tego wpisu wrzucam to, co obiecałem. Trochę mi zeszło, b...
źródło: comment_1661691217sIFt76OviTl0amhGOYgf7M.jpg
  • 18
@Ibanez_: dodałem Cię do zestawienia i dwie inne osoby, ale pominąłem link do csv, bo miałbym dużo zabawy, więc odpuszczam :|

a tak do wszystkich, to zaobserwowałem ciekawą zależność, że gdy liczba słów jest spora, to takim limitem zdaje się być okolica 27% unikatowych wyrazów. Możecie spojrzeć na to w tej tabelce patrząc na kolumnę percent, albo zaobserwować to bezpośrednio na tym wykresie
Pobierz redorbiter - @Ibanez_: dodałem Cię do zestawienia i dwie inne osoby, ale pominąłem li...
źródło: comment_1661702464TMNJ64pzq8wLByDyMflzda.jpg
@MondryPajonk: powiedzmy, że zebrałem wszystkie zdania z twoich wszyskich wpisów i połączone do kupy wyglądają tak:

Appear sulky eatable coat argue eatable talk. Sheet fill fill sheet argue fill sheet. Dependent argue dependent coat talk. Appear fill sheet appear potato appear modern. Sheet coat argue colossal talk. Colossal argue modern sulky potato sulky. Talk coat eatable argue fill. Eatable appear eatable colossal coat appear sulky. Sulky appear coat sulky sheet. Appear