Wpis z mikrobloga

@ty3i: byłam ostatnio na weselu i połowa babeczek poniżej 40 miała na sobie czarną sukienkę. Te starsze faktycznie zdawały się pilnować, by nie była to czerń.
Myślę, że w obecnych czasach czerń jest zupełnie normalna, tylko biel budzi pewne kontrowersje.
  • Odpowiedz
Myślę, że w obecnych czasach czerń jest zupełnie normalna, tylko biel budzi pewne kontrowersje.


@caslin: czy biel u panny młodej symbolizuje czystość przedmałżeńską? Bo jeśli tak to faktycznie może budzić jak ona żadnej czystości już nie ma, w sensie panna młoda nie suknia
  • Odpowiedz
@ty3i: Czarnych garniturów tez się powinno zakładać ale janusze o tym nie wiedza. Czarne garnitury są typowo wieczorne, po 18 godzinie bodajże a wesela i śluby zaczynaja się wcześniej zazwyczaj. Jesli ktoś nie lubi granatu powinien iść w bardzo ciemnym granacie, wyglada jak czerń ale porównując z czernią jest rzeczywiście różnica. Mąż szył takie na zamówienie i dużo rzeczy się wtedy dowiedzieliśmy; ale jednak janusze tego nie wiedza. Sukienka jest
  • Odpowiedz
Jak mi ktoś powie, że różowe mają "gust" i umieją się ubrać stosownie do sytuacji to przypomnę sobie ten post. Chociaż różowe są już i tak w innej galaktyce więc to nawet mnie nie dziwi, że nie rozumieją podstaw savoir vivre.
  • Odpowiedz
@ty3i: Byłem na ogromnej ilości wesel (służbowo). Czarna sukienka jest spoko. Jak jesteś młoda to będziesz się wyróżniać z tłumu o jakieś 10%, ale jak jesteś starsza, to nic niezwykłego. Śmiało zakładaj ;)
  • Odpowiedz