Wpis z mikrobloga

Inflacja najwyższa od 30 lat, paliwo najdroższe w historii, realne zagrożenie braków żywności, prawdopodobnie już za 3 miesiące braki prądu i ogrzewania.

A PiS nadal z poparciem ponad 30% xDD

Polacy to najgłupszy naród świata xD

A ja się kiedyś dziwiłem, jak mogło dojść do rozbiorów. Teraz już wiem xDD

#bekazpisu #bekazpolakow #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #paliwo #gaz #polityka
boskakaratralalala - Inflacja najwyższa od 30 lat, paliwo najdroższe w historii, real...

źródło: comment_1661589726w7YF8ehwg0t8s3Io4H0UhF.jpg

Pobierz
  • 62
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@boskakaratralalala: To może przedstaw mi jaka jest alternatywa? Na kogo według Ciebie powinienem zagłosować w kolejnych wyborach?

@arin0: no jak to, na peło ( ͡° ͜ʖ ͡°) będzie cudownie. Inflacja magicznie zniknie (nie tylko w Polsce ale i w Europie bo nie tylko u nas jest inflacja), paliwo magicznie potanieje, pojawi się żywność ( bo przecież teraz nie ma) i nagle będzie pełno prądu i ogrzewania.
@boskakaratralalala ludzie są głupi? To wiaodmo nie od dziś, a co z opozycją? Nie ma nikogo, kto wyszedł by przed szereg i zaproponował rozwiązania na obecne czasy. Na wykopie, wszystko co pis robi jest złe (słusznie, bo zdecydowanie większość decyzji wiadomo, że jest głupia). Ale w takim razie, skoro tak łatwo wszystkim się ocenia to dlaczego nikt z opozycji nie wzywa do innych, konkretnych działań?

Nie mieszkam w PL i od razu
To wiaodmo nie od dziś, a co z opozycją? Nie ma nikogo, kto wyszedł by przed szereg i zaproponował rozwiązania na obecne czasy.


@FanaticoRosso1910: rozwiązania na obecne czasy są niepopularne i niezbyt przyjemne a demokracja to pod tym względem idiotyczny ustrój. Popatrz na pisowskich pachołów którzy do dzisiaj wypominają podniesienie wieku emerytalnego, jakby to było coś złego.
obrzydliwe to są stare baby którym się marzy prl bis ale taki z kościułkiem


@Cointreau: Starzy frustraci to w ogóle najbardziej chora z nienawiści i zazdrosna grupa w Polsce. Żyjąca poczuciem, ze jak im jest źle, to innym tez ma być. A jak im jest dobrze, to innym ma być gorzej, bo żyją w przeświadczeniu, ze oni sobie zasłużyli i zapracowali, a inni nie. To jest grupa, która byłaby gotowa zagłosować