Wpis z mikrobloga

@jarezz: nie zartuj :)
Kabina przejsciowa, gdzie spalo dwoch ukrainców a mnie załoga odesłała, że moge sobie wziać prysznic po robocie przed wyjazdem na lotnisko. I chłopaki wcale jej nie doprowadzili do tego stanu bo przyjechali kilka godzin wczesniej razem ze mna. A statek też całkiem nowy i firma znama w świecie z gwiazdka w logo, tylko w miedzyczasie przeszedł prez hinduskie ręce.
Pobierz
źródło: comment_1661582510g32vEV00z7hotKCtWKKQC4.jpg
@Pentylion: wybacz ale to wyglada gorzej niż mieszkania socjalne, które wszelakie tuptusie zwane tez menelami, chlorami, żulami, itd., dostają za frajer praktycznie od MOPSu w moim miasteczku.


@jarezz: mając do wyboru np. o połowę mniejszą, ale ładniejszą kajutę to bym wolał jednak większą w stylu "mopsowym"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pentylion: wykopki z piwnicy zagrzybialej nie wychodzą oglądając fame mma, a mówią że ta kajuta jest słaba XDDD może by poszli zobaczyć jakis statek w środku, jest zajebista, zwłaszcza jak jest tyle miejsca, ja byłem na kilku statkach i czegoś takiego nie widziałem, najładniejsza kajutę miałem w hanse 445 ale co z tego jak było tam tak ciasno że nie dało się normalnie stanąć