Wpis z mikrobloga

  • 0
@buczubuczu przy poprzedniej podmianie 5 osób trafionych, teraz chyba tylko ja. Czułem się źle po przylocie ale zawsze się czuje po klimatyzacji w samolocie (10 h tak mnie wymrozilo), mówiłem chiefowi i nawet brałem leki, raz obudziłem się zapocony ale normalnie pracowałem dwa dni. Od początku covida się utrzymałem a przez 3 tygodnie siedziałem razem z chorującym ojcem w jednym domu ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pentylion: dzieki za troskę, czekam na biopsję - mam obsraną zbroję bo nie wiem co za #!$%@?ństwo mi rośnie . Poza tym ok. Wojskowegp trybu dbania o zdrowie nie poznałem. Kolejne ujęcia przedstawiają kajutę dużo korzystniej - w sumie wygląda jak tanie mieszkanie na wynajem wg standardu z takiej Finlandii (tak mi sie kojarzy).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pentylion: dzień dobry Panie SMT xD byłem, widziałem i #!$%@? po 1 kontrakcie. Szkoda zdrowia, ale szanuje wybór. Podobno podwyżki były niedawno, ile teraz 2E ma?
  • Odpowiedz
  • 1
@Pentylion Sam jesteś odklejony,. Jak mnie w poprzedniej firmie chcieli do jakiegoś spelunowatego hotelu wysłać w delegacji, to powiedziałem żeby sobie sami jechali do tego, musi być jakiś współczesny standard. Więc mogłem wybrać inny.
Nie wymagasz, to nie masz, bo wtedy każdy ma to w dupie.
  • Odpowiedz
  • 0
@klapek00 ale jak xd??? Po 1 kontrakcie też chciałem #!$%@?:p a podwyżki były były, wiesz nie powiem Ci, zobacz na portalu, ludzi z maszyny to na gwałt szukają i biorą każdego jak leci. Coś mi chodzi po głowie że 7500 e
@Galvay ale statek to nie hotel, zostań astronauta i narzekaj na warunki na stacji kosmicznej. Albo zgłoś się do tych co szukają złota na Alasce i kręć nosem na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pentylion:

ale jak xd???

O stary, długo by opowiadać ale połączyłem kropeczki z tego co pisałeś i zdjęcia ( ͡º ͜ʖ͡º)

7500e mało, niech sami orają za tyle.
  • Odpowiedz
@Pentylion: Pietrowe, ale nikt na gorze nie spi ;) no i jest wysoko, ogolnie kabina ma ponad 3m, a tv 55” ;) za to materace tak zajebiste, ze juz sie nie moge doczekax az sie tam znowu #!$%@? w kojo ;) u mnie trojka 6000-7500€ ;)

Roro?
  • Odpowiedz
@jarezz: Pelny miesiac. Tzn u nas to jest akurat stawka przez posrednika, na bezposrednin kontrakcie po 3 rejsach jest + 30% i kilka k€ bonus na swieto + jakies tam pomniejsze benefity
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartek555: no ja np. bezpośrednio z żadnym OEMem nie mam szans na kontrakt, ze względu na horrendalne stawki ubezpieczenia OC (kilka-, kilkanaście milionów euro / funtów) oraz ich wewnętrzne procedury i biurokrację, ktore reguluja cały assessment podwykonawcy.

Dlatego rozumiem Ciebie, sam przez pośredników pracuję. Obecny, odpukać, zachowuje się poważnie i (przynajmniej udaje) zależy mu na tym , żeby wszystko spinało się po mojej, jego i klienta stronie.

Ide się pakowac
  • Odpowiedz