Wpis z mikrobloga

@klapek00 w ostatniej nie było nawet miejsca na kanape poprzeczna, a tutaj nawet nie miałem czym zapełnić wszystkich szafek :p


@jarezz nie znasz życia, oczami wyobraźni wykasuj suszące się pranie i ten jubel który zrobiłem a wyjdzie elegancja Francja, szoty nie trzeszczą, dużo szafek, miękki nie zarzygany jeszcze materac, lodówka, własna łazienka bez śladów grzyba. To lepiej niż to jak mieszka większość polskiej emigracji na zachodzie :p mógłby być jeszcze tv ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@Pentylion: uwierz mi znam... Mieszkalem w hostelu dla narkomanow na williamsvurgu w NYC, gdzie bylem jedynym bialym. Nie tylko w hostelu ale w najbliższej okolicy.

Tyralem na polskich budowach i wracałem ha hotele robotnicze, gdzie bylem mniejszoscia narodowa we wlasnym kraju, a o miejsce w łóżku ścigalem sie już na korytarzu z karaluchami... Byly plusy pracy wtedy tez. Mialem 2pln wiecej na godzine od majstra, bo jako jedyny na brygadzie mialem
@jarezz no spoko, gdyby mi się chciało robić ładne zdjęcia to założyłbym jakiegoś fancy Instagrama a nie gownowpisowal na mikro :p gdyby posprzątać i dać światło to pewnie dałoby się wystawić jako mieszkanie deweloperskie a tak niestety leżę już w barłogu i mam wyjebongo.
Dobranoc wszystkim

@klapek00 w sumie to offshore jakby nie patrzeć xd jak nisko upadłem (,)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Pentylion: moje mieszkania na projektach podobnie wyglądają szczerze mówiąc.
Spać nie moglem całą noc, bo mam miec wyniki biopsji dzisiaj i #!$%@? tak osrany jestem co przyjdzie, ze nie usnalem ( _) musialem jakoś odreagowac zmeczenie i stres, a ze bycie zlosliwym wobec bogu ducha winnej osoby zawsze mi najszybciej poprawia humor i akurat sie napatoczyles... Ehh, to dobrefo snu, spokojnych wód pod kilem i bezpiecznego powrotu do