Wpis z mikrobloga

wybacz ale to wyglada gorzej niż mieszkania socjalne, które wszelakie tuptusie zwane tez menelami, chlorami, żulami, itd., dostają za frajer praktycznie od MOPSu w moim miasteczku.


@jarezz: Nie rozumiem o co Ci chodzi? Wygląda, że jest czysto i nic nie jest zniszczone. Chop se tylko pranie rozwiesił.
  • Odpowiedz
@jarezz: j prdl, uwielbiam komentarze ludzi, którzy nie poznali świata bardziej odległego niż ich ciepła posadka w korpo :p. Wyobraźcie sobie, że takie warunki panują w takich miejscach jak statki (pewnie bywają dużo gorsze), jednostki wojskowe, ośrodki szkoleniowe w armii, bazy wojskowe itp. To są jeszcze zajebiste warunki, w wojsku w warunkach polowych bywa znacznie mniej wygodnie. Mieszkają tam ludzie, którzy są szeregowymi pracownikami, inzynierami, oficerami, tacy co zarabiają od
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Chłop wstawił zdjęcie kabiny a tu gownoburza że zaraz w gorących będziemy xD korzystając z okazji chciałem pozdrowić wszystkich Ludzi Morza na mirko (ʘʘ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wbijambordomordo: murku jak kulą w płot z tym korpo #!$%@?łeś... No i co to za porównanie wojska do pracy na statku? Wojsko to sluzba, gdzie na rozkaz masz zabijac albo odwrotnie swoje zycie poswiecic dla wyzszego celu. W habdlowej marynarce masz takie sytuacje? Moze jeszcze zolnierze maja narzekać, ze bloto jest za gęste albo snieg za malo bualy i balwana nie mogą lepić? Na bazie wojskowej pracowalem 2 lata i
  • Odpowiedz
1. jeśli pracowałeś na bazie to zakładam, że jako cywil więc warunki mogłyby być zgoła inne niż dla żołnierzy. 2. przykład polskiego wojska średnio ma zastosowanie bo żołnierze w polsce nie są koszarowani i polskie wojsko to parodia w mundurach. 3. jeśli jesteś taki obieżyświat, tym bardziej nie powinieneś dupić takich głupot w internecie, bo co miejsce to inne warunki, a wszystkie te miejsca charakteryzuje jedno - funkcjonowanie w nich jest w
  • Odpowiedz
  • 1
@Wbijambordomord

Wyobraźcie sobie, że takie warunki panują w takich miejscach jak statki

No a nie powinny i tyle. Mamy 2022 a nie 1522.

i wcale im to nie przeszkadza - bo taka jest specyfika tych zawodów.

To nie "specyfika zawodu" tylko brak szacunku do siebie osób które tam pracują, jak i braku szacunku do nich przez ich przełożonych.
  • Odpowiedz
@jarezz: ale to statek jest, Ty myślisz, że na statkach jest standard luksusowy, albo jak w jakimś hipsterskim biurze w Warszawie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Budo: nie wiem jak wugladaja hipsterskie biura w Warszawie, bo nigdy w zadnym nie byłem. Wiem natomiast, ze jak sie szanujesz, to bedziesz pracować i po pracy przebywać w porzadnym miejscu. Jeslinsie nienszanujesz to inni, lacznienz pracodawcą beda gonić ciebienw kazdy możliwy sposób. Jakos na rigach mają warunji odpowiednie, a to tez nie sa luksusoww statki...
  • Odpowiedz
@jarezz: bez przesady. Jest czysto i sucho, to wszystko jest ok. Naprawdę nie każdy pracuje i nie każdy musi pracować w luksusie i nie chodzi tu o szacunek do samego siebie.
  • Odpowiedz
@Pentylion: nie wiem, o co sie zesrały łykopki. Znaczy troche wiem, tu się multum ludzi popisuje tym, co to oni nie są (a tak naprawdę słoma z butów wychodzi przy dowolnym patomma, bo #!$%@? są całe gorące przez cymbałów), a w dupie byli i gówno widzieli. Ważne, że Tobie styka i pasuje.
  • Odpowiedz
  • 4
@jarezz w marynarce masz ileś razy większą szansę na śmierć i kalectwo niż w wojsku (mówimy o czasie pokoju) w woju to najwyżej zawał od chlania i papierosów grozi :d jak wyniki? Wszystko ok?
@Galvay odklejony jestes
@buczubuczu na wykopie oficjalnie jak zarabiasz mniej niż 20k to pewnie jesteś upośledzony a jak przychodzi co do czego to kiedy zaczyna sie rok szkolny/patostreamy/rozdajo gówna za 10zl to okazuje się że
Pentylion - @jarezz w marynarce masz ileś razy większą szansę na śmierć i kalectwo ni...

źródło: comment_16616128260MYqaUMBNsXerVZ0AP7TDQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz