Wpis z mikrobloga

Fajnie się z tobą rozmawia, może pójdziemy do mnie?
haha dobre sobie, gdzie ja o tej godzinię znajdę notariusza?

Domniemanie niewinności to podstawowe prawo człowieka, oczywiście nie dotyczy ono podludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak pijana laska pójdzie w tango to winny facet nawet jak sam jest pijany

Coś mi się wydaje, że coraz więcej hiszpanów będzie przyjeżdżać na darmowe s--s wczasy

#blackpill #p0lka #pieklomezczyzn #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #redpill #podludzie
harold97 - Fajnie się z tobą rozmawia, może pójdziemy do mnie?
haha dobre sobie, gdz...

źródło: comment_1661536795OmiVE48WujMft8aG3WiFs0.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomtom666: Nie, nie głosuję, ale wolę świadczenia, które służą wszystkim niż uprzywilejowanej grupie. Polska wydaje dużo więcej na świadczenia, a one trafiają w przeważającej większości do kobiet.
  • Odpowiedz
@dzbannik: Kobiety chcą mieć pełni władzy seksualnej nad mężczyznami. Najpierw wymagają zgody, a jak pyta o zgodę, to pewnie dlatego, że chce jej coś zrobić.
Paradoks. Mgtow w tych czasach to chyba jedyna odpowiedź.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@harold97: czy Hiszpania w konstytucji ma coś o domniemaniu niewinności? Jeśli tak to ustawa jest niekonstytucyjna i powinien się nią zająć co najmniej tamtejszy TK. Ale domyślam się, że lewicowe rządy mają konstytucję w sercu tylko wtedy kiedy działa na ich korzyść.
  • Odpowiedz
No dobra, ale to będzie działać w dwie strony mam nadzieję? :) tzn, że też mogę rano powiedzieć, że jednak nie chciałem? :)

Bo, nie żebym widział problem, ale jak jesteś męskim obiektem westchnień różnych kobiet, to teraz możesz zacząć być cwaniakiem jeszcze tak? :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@harold97: poruchac muszę bo się uduszę xD wielkie Alfy jak nie zakisza w dyskotekowej lali co weekend to dostają depresji. W dupie mam taki przepis bo ruchanie się z losowymi ludźmi nie wypada i jednej i drugiej płci
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@harold97: "Nowością jest uznanie za czynnik obciążający, jeżeli agresor jest partnerem lub byłym partnerem ofiary." nie rozumiem - dlaczego bycie partnerem ma być czynnikiem obciążającym, nie wiem też, czemu kobiety mają nie musieć udowadniać, że stawiały opór.
To trochę bez sensu, przy czym "trochę" to za mało powiedziane xD więc faktycznie bez spisania oświadczenia nie warto ryzykować
  • Odpowiedz
@Canova "można się przyzwyczaić" xD a jak na piątej randce pójdziesz z dziewczyną do łóżka a potem się pokłócicie i przypomni sobie, że wtedy jednak to był g---t, bo się księżniczce odwidziało, to co?
  • Odpowiedz