Wpis z mikrobloga

Fajnie się z tobą rozmawia, może pójdziemy do mnie?
haha dobre sobie, gdzie ja o tej godzinię znajdę notariusza?

Domniemanie niewinności to podstawowe prawo człowieka, oczywiście nie dotyczy ono podludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak pijana laska pójdzie w tango to winny facet nawet jak sam jest pijany

Coś mi się wydaje, że coraz więcej hiszpanów będzie przyjeżdżać na darmowe seks wczasy

#blackpill #p0lka #pieklomezczyzn #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #redpill #podludzie
harold97 - Fajnie się z tobą rozmawia, może pójdziemy do mnie?
haha dobre sobie, gdz...

źródło: comment_1661536795OmiVE48WujMft8aG3WiFs0.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@harold97: polskie feministki i ich pantofle na pewno będą zachwyceni tą wizją, bo w teorii to brzmi „sensownie”.

W praktyce? Johnny Depp i ten tatuażysta posądzony przez wykopową atencjuszkę już by razem grzali celę w Sztumie ¯_(ツ)_/¯. Zresztą tak samo jak kilku znanych mi kumpli, którzy trafili na psychopatki.

Śmiejemy się, że Polska to Cuckoldstan. Tymczasem w Hiszpanii w ciągu paru miesięcy weszło to mizoandryczne prawo + urlopy menstruacyjne (miesiąc dodatkowego
  • Odpowiedz
@harold97: włączasz dyktafon, zadajesz pytanie o seks, ona odpowiada tak, cała atmosfera się #!$%@?, nic z tego nie wychodzi, a ty wracasz #!$%@? na chatę, proste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CalderX: ty ale to nie takie proste
bo jak spiszą umowę czy chłop nagra to ona cały czas może mówić, że była na rauszu i nie była w pełni świadoma XD
dlatego notariusz to jedyne rozwiązanie, ach renesans tego zawodu
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@harold97: @Tywin_Lannister: @Wogybogy: @CalderX: przecież to stary temat. W Hiszpanii jeśli upiłeś dziewczynę, a potem z trzema kolegami zrobiliście gangbang na nieprzytomnej to nie było to liczone jako gwałt, bo laska się przecież nie sprzeciwiała. Były liczne protesty po paru głośnych przypadkach jak wyżej, tak zgwałcono 14latke i sąd uznał, że to nie gwałt.

https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/611940,gwalt-zbiorowy-14-latka-hiszpania-wyrok-feministki.html
  • Odpowiedz
@bolczan: to trzeba od razu przeginać w drugą stronę, znosić domniemanie niewinności i robić z każdego faceta gwałciciela ? XD
#!$%@? czytałeś ten artykuł czy nie czytałeś XD sąd skazał ich na wyroki parę dwa razy wyższe niż w polsce za gwałt.
To czy to zaliczą jako gwałt czy wykorzystanie seksualne to już ich wykładnia prawa i nie oznacza, że nagle każdy facet jest gwałcicielem
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: W ogóle Europa to straszny cuckoldystan. Nie wiem dlaczego akurat wśród białych ludzi jest takie prokobiece podejście do życia. Może ma to coś wspólnego ze spadającym od kilku dekad poziomem testosteronu na zachodzie?
  • Odpowiedz
@harold97: kurde, taki fajny kraj był... a teraz?

w 2000 mieli pkb per capita ppp 34 750, teraz mają 38 000

dla porównania, Polska miała 16 200, teraz ma 34 620

Dalej, Hiszpanio, wincyj imigrantów, wincyj praw skontruowanych by uderzyć w jedyną pracującą i coś produkującą grupę, wincyj, wincyj!
  • Odpowiedz
@tomtom666: Chyba Wiadomości albo dziwne prawicowe stronki za mocno wleciały, każdy kraj rozwinięty po jakimś czasie zalicza stagnacją gospodarczą, Polskę też to czeka. Natomiast Hiszpania ma dużo bardziej liberalne prawo pracy niż Polska.
  • Odpowiedz
Śmiejemy się, że Polska to Cuckoldstan. Tymczasem w Hiszpanii


@Tywin_Lannister: Bo Polska już dawno przegoniła Hiszpanię, to że na prawicowych stronkach tylko o takich newsach mówią, a ignorują milion innych to już nie moja wina. Hiszpanie przy Polakach mają mimo wszystko jak w raju, zresztą widać to po średniej długości życia kobiet i mężczyzn.
  • Odpowiedz
Hiszpanie przy Polakach mają mimo wszystko jak w raju


@lemek123: i dlatego np. wśród młodych, wchodzących na rynek pracy osób bezrobocie oscyluje wokół 30%. Nie no, zajebisty kraj do życia dla młodego człowieka xD
  • Odpowiedz
i dlatego np. wśród młodych, wchodzących na rynek pracy osób bezrobocie oscyluje wokół 30%. Nie no, zajebisty kraj do życia dla młodego człowieka xD


@kompek: No i co, nie mają pracy to mają gwarantowany minimalny dochód od państwa. W Polsce jak jesteś mężczyzną to byś miał 6 miesięcy zasiłku i pod most. Pracują do tego samego wieku co kobiety; jak im się urodzi dziecko to mają cztery miesiące urlopu i przez
  • Odpowiedz
mają gwarantowany minimalny dochód od państwa.


@lemek123: nie, nie od państwa. Od tych nielicznych, którzy tam jeszcze pracują. To takie ichniejsze 2000+. Rozumiem, że głosujesz na pis i bombelki?
  • Odpowiedz
@tomtom666: No dobra, no i co spowodowało coś takiego? Imigranci, przecież oni są w wielu państwach, "prawa skontruowanych by uderzyć w jedyną pracującą i coś produkującą grupę", czyli?
  • Odpowiedz
@lemek123: no sam post wyżej odpowiedziałeś, minimalne dochody i inne rozrywki, ktoś na to musi pracować i kasa zamiast na rozwój sektorów, idzie na trzydziestoletnie bombelki. Tych pracujących jest coraz mniej, bo nawet sobie za to mieszkania nie mogą kupić bez ryzyka, że ktoś nie pracujący włamie się i sobie po prostu w nim zamieszka i stanie się jego właścicielem. Teraz nawet na randkę strach się będzie umówić, więc po cholerę
  • Odpowiedz