Wpis z mikrobloga

Braciszku wiedz, że nigdy cię nie opuszczę, aż do śmierci. Jesteś moim najukochańszym braciszkiem i modle się o nad każdego wieczora. Chciałbym, żeby każdy poczuł nasze szczęście, dlatego po dwóch latach znajomości w końcu ujawniam się z naszą orientacją #homoseksualizm . Nam też podkładano kłody pod nogi, ale miłość przezwycięży wszystko. Pisze teraz do was inne #teczowepaski , nie poddawajcie się i walczcie o swoje, bo to jakim się urodziliście nie skreśla was ( ʖ̯)

Proszę o #mirkomodlitwa za nas i innych takich jak my, żebyśmy mogli żyć w Polsce bez stresu.

#lgbt #niebieskiepaski #ladnypan #kononowicz #boyflash #bekazprawakow
leszek-wojcik - Braciszku wiedz, że nigdy cię nie opuszczę, aż do śmierci. Jesteś moi...

źródło: comment_1661515200AImeSrZY72fklVuPz6YWpl.jpg

Pobierz
  • 44
langowski hahahaha od zawsze wiedziałem że jesteś ciepły!!! I ten drugi paralityk hahahaha, nie no gratulacje szczęścia życzę oby cię twój kochaś odwiedzał w pierdlu bo już niedługo tam trafisz
@ChuckSneedowsky: @poprostuogarniety: zgłoszę was do administracji za homofobie, to co robicie nie jest śmieszne. Przez takich ludzi jak wy osoby homoseksualne mają depresje.


@leszek-wojcik: Buahahahaha. Zgłaszaj sobie komu chcesz. Fobii żadnej nie mam jak i do łóżek im nie zaglądam. Ale jak się zaczynają z tym obnosić, coming-outować, narzucać, szczycić, to jeszcze o ile wiem jest wolność słowa i mam prawo wyrazić swoją opinię.

ABSOLUTELY DISGUSTING !
@poprostuogarniety: Ty się obnosisz się ze swoją aseksualnością aromantycznością jeżeli dla ciebie miłość to coś obrzydliwego. Tym razem ci daruje i ciebie nie zgłoszę, bo wiem że masz problemy z orientacją. Bracie ja też to przechodziłem, mogę z tobą popisać na pw i cię wesprzeć ʕʔ
@poprostuogarniety: Ty się obnosisz się ze swoją aseksualnością aromantycznością jeżeli dla ciebie miłość to coś obrzydliwego. Tym razem ci daruje i ciebie nie zgłoszę, bo wiem że masz problemy z orientacją.


@leszek-wojcik: Przykro mi, ale tego bełkotu nie jestem w stanie zrozumieć.

Bracie ja też to przechodziłem, mogę z tobą popisać na pw i cię wesprzeć ʕʔ