Wpis z mikrobloga

Braciszku wiedz, że nigdy cię nie opuszczę, aż do śmierci. Jesteś moim najukochańszym braciszkiem i modle się o nad każdego wieczora. Chciałbym, żeby każdy poczuł nasze szczęście, dlatego po dwóch latach znajomości w końcu ujawniam się z naszą orientacją #homoseksualizm . Nam też podkładano kłody pod nogi, ale miłość przezwycięży wszystko. Pisze teraz do was inne #teczowepaski , nie poddawajcie się i walczcie o swoje, bo to jakim się urodziliście nie skreśla was ( ʖ̯)

Proszę o #mirkomodlitwa za nas i innych takich jak my, żebyśmy mogli żyć w Polsce bez stresu.

#lgbt #niebieskiepaski #ladnypan #kononowicz #boyflash #bekazprawakow
Pobierz leszek-wojcik - Braciszku wiedz, że nigdy cię nie opuszczę, aż do śmierci. Jesteś moi...
źródło: comment_1661515200AImeSrZY72fklVuPz6YWpl.jpg
  • 44
@poprostuogarniety: Jeżeli brzydzi Cię osoba homoseksualna, to znaczy że cierpisz na homofobię, a to jest choroba psychiczna.


@Eskim0s: Owszem brzydzi mnie. Obrzydza mnie zoofilia, pedofilia, nekrofilia, leżenie w swoich własnych odchodach/wymiocinach itp itd. Homoseksualizm od zawsze był chorobą psychiczną i to, że niedawno zmieniono nomenklaturę świadczy tylko od nadreprezentatywności tej grupy w społeczeństwie. Tak samo jak płcie są tylko dwie, a reszta to niestety błędy genetyczne. Wisienką na torcie jest
@poprostuogarniety:

Owszem brzydzi mnie

Czyli jesteś homofobem.

Homoseksualizm od zawsze był chorobą psychiczną

Był uważany za chorobę psychiczną, ale potwierdzono że nią nie może być.

Tak samo jak płcie są tylko dwie

Zależy o jaką kategorie płci Tobie chodzi:

Współcześnie do określenia płci człowieka stosuje się następujące kryteria:
1. Płeć chromosomalna (genotypowa) – mężczyźni mają kariotyp 46,XY, a kobiety 46,XX (występują również kariotypy z zaburzoną konfiguracją chromosomów płci).
2. Płeć gonadalna
Owszem brzydzi mnie

Czyli jesteś homofobem.


Otóż nie. Mam duże pokłady tolerancji i generalnie uważam, że każdy ma prawo do robienia co mu się żywnie podoba tak długo, jak nie wchodzi w obszar przestrzeni drugiej osoby.

Tak, brzydzi mnie patrzenie na stosunek homoseksualny. Oglądanie operacji oraz zabiegów medycznych budzi we mnie mieszane uczucia w których głównie czuję zainteresowanie, ciekawość, dreszcz emocji. Te odczucia są całkiem inne, niż te, które czuję jak widzę
8. Płeć socjalna (metrykalna, prawna) – mająca wyznaczać pełnienie roli męskiej lub żeńskiej, wyznaczana na podstawie zewnętrznych narządów rozrodczych po urodzeniu.


@Eskim0s: Ale napisz proszę jakie są płcie socjalne. Bardzo mnie to zaciekawiło.

9. Płeć mózgowa – zróżnicowanie się mózgu w zakresie endokrynnej czynności podwzgórza i przysadki mózgowej.


@Eskim0s: Czy mógłbyś określić płeć mojej dolnej części kręgosłupa oraz miednicy? Podejrzewam, że mają taki sam numer dwucyfrowy z twojej listy bo
@poprostuogarniety:

Otóż nie.

A jednak tak.
Definicja słowa: homofobia, jedynie potwierdza że nim jesteś.

Płcie są dwie, słownie dwie. Męska i żeńska. Reszta jest tylko zwykłą ślepą uliczką ewolucji

Tak, płcie fizyczne, ale kobieta uważająca się za mężczyzne to osobna płeć psychiczna, zatem jest ich więcej.

Jak tak chcesz się bawić na twojej liście zabrakło jeszcze wiele innych podpunktów

To nie moja lista, tylko z źródeł naukowych.

To, że mam o
@Eskim0s: Za dużo cytatów, więc odpowiem bezpośrednio i własnym zdaniem.

Homofob - do tej pory nie rozumiem jego "pełnego" znaczenia. Jeśli znaczy to, że stosunek homoseksualny napawa mnie obrzydzeniem, to jak najbardziej jestem "homofobem".

"Tak, płcie fizyczne, ale kobieta uważająca się za mężczyzne to osobna płeć psychiczna, zatem jest ich więcej."

ROTFL. Płcie są dwie, koniec i kropka. 2+2=4. Nie prawie cztery, nie czasem cztery, nie cztery, kiedy mi pasuje. (daruj
@poprostuogarniety:

Płcie są dwie, koniec i kropka

To że nie potrafisz zaakceptować nowych informacji, nie znaczy że one nagle przestają istnieć.

2+2=4

Co ma wsólnego 2+2=4?
Dziś kobieta, która uważa się za mężczyzne, albo mężczyzna twierdzący że jest niebinarny to osobne płcie psychiczne.

Wyjeżdzasz mi z biblią na temat nauki?

To Ty zacząłeś tematy biblii, nie ja.

Jak dla mnie masz <=21 lat

No to jesteś w błędzie, bo mam więcej
Co ma wsólnego 2+2=4? Dziś kobieta, która uważa się za mężczyzne, albo mężczyzna twierdzący że jest niebinarny to osobne płcie psychiczne.


@Eskim0s: Coś się pogubiłem. To kto jest męczyzną? Kobieta, która się za niego uważa, czy "mężczyzna twierdzący że jest niebinarny". #!$%@?ąc od tego, na co im aparat głosowy pozwala, z pewnością mają wpisaną płeć w odpowiedniej rubryczce.

Teraz mogą sobie krzyczeć, że są kozą, brakującym ogniwem, dodatkowymi dwoma chromosomami, ale
@poprostuogarniety:

Jesteś facetem i utniesz sobie jaja - dalej jesteś facetem

Nie jeżeli w dokumentach została dokonana zmiana płci.
Dokumenty mają wartość prawną, a Twoje zdanie nie ma żadnej wartości.

choćby skały srały nie będziesz babą.

A jednak fakty są inne.

Poczuj się, że jesteś wodą i chcesz ujarzmić ogień.

Fałszywy trop, czyli zmiana tematu gdy przegrywa się dyskusję.
Zatem właśnie przyznałeś się że przegrywasz ze mną dyskusję :D
@Eskim0s: idz do sklepu i kup sobie wasze pedsldkie kolorki.
We wszystkich kategoriach gdzie ktoś Ci pisze prawdę. ty piszesz. Zmiana tematu, brak oznak inteligencji i jest lepszy lub miażdży konkurencje. Dyskusja z tobą to jak gadanie do ściany.
Za trzysta lat odgrzebują takie bajkowe stwory i określa płeć męska lub żeńska. Nie powiedzą, ze to był jakiś pokemon. 1 z 56 płci. Póki ktoś może zarobić, zawsze znajda się idioci,
Pobierz Wolf1986 - @Eskim0s: idz do sklepu i kup sobie wasze pedsldkie kolorki. 
We wszystkic...
źródło: comment_1661791299a6JhYJoW8gls02KgBlLDVB.jpg
@Wolf1986:

kup sobie wasze pedsldkie kolorki.

Nie ma czegoś takiego jak ,,pedalskie".
Używanie niepoprawnych słów, nie wróży nic dobrego o ilorazie inteligencji :)
Czemu piszesz ,,wasze"?
To że bronie mniejszości, nie znaczy że do niej należę.

Zmiana tematu, brak oznak inteligencji i jest lepszy lub miażdży konkurencje.

Ponieważ poruszam tematy w których się znam, a dzięki temu mam największą szanse na wygranie dyskusji, tym bardziej jak ktoś używa błędnych argumentów np.
@Eskim0s: Znowu wklejasz swoje brednie.
Kto stosuje? Zaraz się okaże, ze ktoś przytuli duża kasę i będą nawet uważać się za koty i psy. A debile będą klaskać i wspierać bajkowe stwory.
Wewnętrzna płeć i co jeszcze. Płeć wymyślona i wymarzona? Czekam kiedy ludzie zaczną się identyfikować. Jako samochody i pojazdy bojowe.
Idź jutro do lekarza i powiedz, ze Cię jajniki bolą bo identyfikujesz się jako kobieta.
Ciekawe co Ci lekarz
@Wolf1986:

Znowu wklejasz swoje brednie.

To dziwne że nie potrafisz żadnych ,,bredni" obalić, oraz czemu te ,,brednie" są z źródeł naukowych :)

Zaraz się okaże, ze ktoś przytuli duża kasę i będą nawet uważać się za koty i psy.

Przedwczesne uogólnianie, dowód anegdotyczny i fałszywy trop znajduję się w powyższym zdaniu.

Czekam kiedy ludzie zaczną się identyfikować. Jako samochody i pojazdy bojowe

To samo co wyżej...

Idź jutro do lekarza i
@Wolf1986: czyli iOS nie jest ograniczony? Apple wspiera swoje produkty tak bardzo że są kompatybilne niemal z każdymi innymi? Apple nie dodaje do nowych smartfonów lub wersji systemów, coś co w Android'zie jest od dawna? Apple nie daje kolosalnej ceny za kółka do PC?
@Eskim0s: Ograniczony to ty jesteś. Po chu… znowu piszesz o kółkach. Jak kogoś stać to kupuje nie podnieca się w internecie.
Ktoś woli kupić kolka za więcej niż twój androSYF. To jego problem a nie internetowego Janusza. (σ ͜ʖσ)
@Wolf1986:

Ograniczony to ty jesteś

Wmawiaj sobie dalej.
Szkoda że nic co ja napiszę, nie potrafisz podważyć, a jedynie:
1. zmieniasz temat
2. używasz dowodu anegdotycznego
3. posługujesz się błędem formalnym
4. obrażasz mnie
5. używasz wulgarnych słów
6. unikasz niektórych moich argumentów, myśląc że one znikną

Po chu… znowu piszesz o kółkach

Pokazuje jak absurdalną firmą jest Apple.

androSYF

Nie ma czegoś takiego, zatem nie da się tego kupić.

To
@Eskim0s: Ludzie kupują skórki do gier za 500€ i niże do cs za 1k $ tam idź się podniecaj. Kółka kupuje ktoś kogo stać i ma na nie chęć. A ciebie boli, ze cię nie stać na to…
Nie wszyscy są jak ty i zarabiają 2,5k pln netto.
Ludzie chodzą na hamburgery posypane złotem i płaca 300$ za burgera. A to tez mięso z krowy tylko drogie. Takie samo jak dostaną