Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Takie moje wyznanie na temat wesel. Jeśli chodzi o wesele, to na ostatnim weselu, na którym byłem, państwo młodzi poobrażali sie na gości, że dali mało w koperty, mimo że wesele było na takiej większej wsi, a nie w jakimś mieście wojewódzkim i goście weselni nie byli kasiaści. Rodzice państwa młodych też przestali odzywać się do gości weselnych i zrobili groźne miny jak sie dowiedzieli o stanie kopert. Troche niezbyt miło było, no ale nic tam, może gorszy dzień. Szkoda tylko, że po weselu pół rodziny poobrażana. Panna młoda całe wesele potem chodziła z taką miną jakby chciała ludzi bić i widać, że nie była w humorze. Do dziś nie rozmawiają z pozostałą rodziną. Troche kiepska sytuacja. Dziwne, bo goście weselni raczej próbowali robić dobre miny i robić miłą atmosfere. Po weselu nawet okazało się, że jednak zdjęć i filmu z wesela dla gości nie będzie xD Takie tam wyznanie na szybko. Czy mieliście kiedyś podobne incydenty na weselach?


---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630817cbc62f2b5eed32be59
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 48
  • Odpowiedz
Bonifacy: różnie to z ludźmi bywa, jedni chcą zarabiać na weselu, a inni je miło spędzić ( ͡° ͜ʖ ͡°) No, ale patologią jest się tak zachowywać…

Ja wydałem na wesele mniej więcej 150k, a zwróciło się koło 60k, ale nikt nie zabierze mi tej wspaniałej zabawy, chwil kiedy wszyscy podrzucali mnie do sufitu i z radością wykrzykiwali moje imię ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Zawsze mam bekę z podejścia, że ktoś zatrudnia 10 podwykonawców do bawienia ludzi, jakichś słodkich stołów itp, zwiększa koszt wesela dla pokazu, a później ma żal, ze ktoś nie dał w kopertę 2000 i jak on
  • Odpowiedz
to klasyczny baicik napisany do poprzedniej historii, że niby jakaś młoda para zażyczyła sobie 500 zł per osoba do koperty :D


@ismenka: @girlsjustwannahavefun: @KrasnalzEg: jaki bajcik? osobiście znam takich co spisywali po weselu kto ile dał. Po co? Ano tłumaczyli, że po to aby wiedzieć ile mają oddać innym na weselach. No ale po co spisywali wszystkie koperty skoro potencjalnych wesel z tych gości to była
  • Odpowiedz
@ismenka Kurcze to już jestem spokojny, no jak ty napisałaś, że nie znasz żadnej takiej pary to nie ma to tamto, takiej pary nie ma na całym świecie.
Co do liczenia kopert odrazu po otrzymaniu, no może to być dla niektórych niemałym zaskoczeniem ale uwaga! nie musieli liczyć państwo młodzi nieprawdaż? Może ich bliscy odrazu liczyli co i jak bo młodzi chcieli mieć odrazu relacje
No normalnie szachy XD
  • Odpowiedz
@ismenka

I wrócili i powiedzieli: „dzięki za tyle forsy


Nie, ale jeśli Pan Młody podjarany chodził i mówił jak popił, że się spokojnie zwróci, więc jest dobrze to trzeba być głupim, żeby uwierzyć, że tych kopert nie liczyli.
  • Odpowiedz
@ismenka Żeby była jasność, też uważam, że to bait, ale niektórzy liczą kasę już na weselu i to wcale nie taka mniejszość¯_(ツ)_/¯ musiałem to dopisać, bo dopiero zauważyłem ten komentarz

Też mogę sobie wyobrazić, że są sytuacje liczenia kasy na weselu, ale są marginalne
  • Odpowiedz