Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Takie moje wyznanie na temat wesel. Jeśli chodzi o wesele, to na ostatnim weselu, na którym byłem, państwo młodzi poobrażali sie na gości, że dali mało w koperty, mimo że wesele było na takiej większej wsi, a nie w jakimś mieście wojewódzkim i goście weselni nie byli kasiaści. Rodzice państwa młodych też przestali odzywać się do gości weselnych i zrobili groźne miny jak sie dowiedzieli o stanie kopert. Troche niezbyt miło było, no ale nic tam, może gorszy dzień. Szkoda tylko, że po weselu pół rodziny poobrażana. Panna młoda całe wesele potem chodziła z taką miną jakby chciała ludzi bić i widać, że nie była w humorze. Do dziś nie rozmawiają z pozostałą rodziną. Troche kiepska sytuacja. Dziwne, bo goście weselni raczej próbowali robić dobre miny i robić miłą atmosfere. Po weselu nawet okazało się, że jednak zdjęć i filmu z wesela dla gości nie będzie xD Takie tam wyznanie na szybko. Czy mieliście kiedyś podobne incydenty na weselach?


---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630817cbc62f2b5eed32be59
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 48
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 303
@AnonimoweMirkoWyznania: głupi jest ten co liczy na zwrot wszystkich kosztów wesela w kopertach. Sytuacja wskazuje na to że zrobili wesele powyżej swoich możliwości finansowych i obwiniają gości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: na wszystkich weselach co byłem w życiu nikt nie dawał publicznie #!$%@? o to ile dostał w kopertach. a ja zawsze staram się dawać za talerzyk jeżeli mniej znam parę młodą, lub tak coś koło dwukrotności jeżeli znam dobrze
  • Odpowiedz
  • 0
@girlsjustwannahavefun również podbijam. Jeżeli tak było to #!$%@?
Raz mi się zdarzyło że pan młody całe wesele nie mógł wytrzymać by zajrzeć do kopert ale różowa go powstrzymywała i ciągle tylko gadał o tym ale wytrzymał
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: @KrasnalzEg: to klasyczny baicik napisany do poprzedniej historii, że niby jakaś młoda para zażyczyła sobie 500 zł per osoba do koperty :D

na AMW mamy teraz gorące tematy: 1) wesele i kasa, 2) roszczeniowa różowa mieszkaniowa :D pomału rozkręca się na podstawie Gorących 3) programista nieogar w pierwszej pracy dostaje 10k netto, wystarczy chcieć, przegrywy

Nie znam ani jednej pary młodej, która by siadała do liczenia kopert
  • Odpowiedz
@apee: Też mogę sobie wyobrazić, że są sytuacje liczenia kasy na weselu, ale są marginalne (i patologiczne). Tutaj po prostu cała historia jest przejaskrawiona: jakieś groźne miny, obrażona milcząca para młoda, włącznie z tym, że goście nie dostali zdjęć (za karę? XD). Widać, że to wymyślona historyjka, by wbić się w trendzik-szkalowanko na wykopie, a nie prawdziwa sytuacja ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz