Wpis z mikrobloga

przekonaj mnie, że audi za 250000 zł jest lepszy niż moje seicento za 2000 zł (nigdy się nie psuje, śmiga, nic nie muli)
Proszę bez żadnej ironii i szydery. Zarabiam >20 k jako dev, oprócz tego bawię się we flipy.

Nie narzekam na finanse. Dużo rozmawiam z ludźmi, jeżdże pankami, oglądam złomnika, motodbiede itd.

Do dalszych tras mam pkp intercity za kilkanaście zł.

Dostałem skode od firmy, jakiś topowy model i oddałem po tygodniu.

#audi #samochody #programista15k #programista25k #skoda #kiciochpyta #cowybrac
  • 54
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 75
@Szr1h: Ciebie się nie da przekonać a nawet jakaś bawara za 20k jest lepsza niż Twoje seicento. Równie dobrze byś mógł powiedzieć "przekonajcie mnie, że słynny iphone za 5k jest lepszy od mojej motorolii za 700zl bo motorola robi zdjęcia, ma żyroskop, ma nfc i bateria działa dłużej...
  • Odpowiedz
przekonaj mnie, że audi za 250000 zł jest lepszy niż moje seicento za 2000 zł (nigdy się nie psuje, śmiga, nic nie muli)


@Szr1h: w każdym jednym aspekcie. Zwłaszcza z tym muleniem to #!$%@?łeś.

Ja generalnie nie popieram niepotrzebnego rozwalania kasy, ale jest poziom, poniżej którego z autami sam nie schodzę, bo lepsze auto traktuje troche jako "ubezpieczenie na życie". I to nadal dość tanie auto, za 1-2 wypłaty.
Dlatego
  • Odpowiedz
"przekonajcie mnie, że słynny iphone za 5k jest lepszy od mojej motorolii za 700zl bo motorola robi zdjęcia, ma żyroskop, ma nfc i bateria działa dłużej...


@RateI: mam S22 Ultra, miałem 15 lat temu Nokię 5220 XpressMusic

Nokia:
- miała port jack
- miała fizyczne przyciski do zmiany muzyki
- mogłem pisać SMSy nawet w kieszeni i jedną ręką
- bateria trzymała tydzień
- nie bałem się że pęknie jak spadnie
Atreyu - > "przekonajcie mnie, że słynny iphone za 5k jest lepszy od mojej motorolii ...

źródło: comment_1661466791g5Ne2niLbX9rlzLcHdPZIP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Szr1h: moją astre z 2004 już rdza zaczyna mocno nadżerać, klima jest popsuta, troche przymała jest, bagaznik się nie otwiera, powietrze uchodzi z przedniego koła. Te wszystkie wady wyceniłem na 300tys i biorę nowy sprzęt pozbawiony tych problemów
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Szr1h: trochę dziwnie skonstruowałeś wyzwanie, że to akurat musi być audi za 250k które niekoniecznie jest optimum cenowym przy praktycznym podejściu. Jeżeli musimy się w to bawić, zaproponuję markę mniej premium za okolice 100k:
- komfort większego auta niż sejczento, ot po prostu możesz się rozsiąść mając głębsze drzwi, panel centralny więc i podłokietniki z obu stron, więcej miejsca na nogi, schowki, uchwyty na kubki, bagażnik etc.

- bezpieczeństwo: sama kamera
  • Odpowiedz