Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
jedną z rzeczy która mnie bawi to przesadna dbałość o wygląd pod względem ubioru, fryzury itd, ale z pominięciem zadbania o swoje ciało. zabawne jest jak facet ubrany od stóp do głów "modnie" i w najdroższe ciuchy, wydaje na #perfumy po kilka koła żeby pachnieć jak "maczo", broda u barbera robiona za kilka stówek, po czym jedzie taki typ na wakacje, ściąga te ubranie, a tam zwisający tłuszcz, obwisłe cycki i zero mięśnia xD

oczywiście nie chodzi mi o pójście w przesadę i zostanie jakimś sebą w ortalionie, ale z kratą na brzuchu, no ale najzwyczajniej w świecie dziwi mnie z jednej strony poświęcanie ogromnej ilości czasu żeby dobrze wyglądać pomijając chyba rzecz najbardziej istotną

#silownia #modameska #mikrokoksy #rozwojosobisty

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63074c5bc62f2b5eed32af89
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 40
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 252
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem co w tym dziwnego. Po prostu znacznie łatwiej jest pójść do dobrego fryzjera, czy kupić modne ubrania niż przez lata trzymać dietę i jakiś tam reżim treningowy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 2
@omakalandeflore bo to trochę 'tricky' sprawa. 'Te(ę)' można też używać w liczbie pojedynczej, np. 'tę szkołę'. Więc może niektórym sprawiać problemy. Czil ałt i napij się herbaty ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Ebriel: Taak, twój przykład nawet kumam. Chodziło mi o przypadek typu "te zdjęcie", "te ubranie". Ciekawa jestem, skąd to się wzięło. Masz pewnie rację, że to też może być "tricky". Jakimś zbiegiem okoliczności nie spotkałam się z tym raczej na żywo, tylko właśnie w internecie i tak ostatnio dumam. Już #!$%@? po meliskę :D Peace ʕʔ
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale się zesrał gymcelik

Nie każdy jest troglodytą skupiającym się na mięśniach. Wazniejsze jest to co masz w głowie i jaką ostatnio przeczytałeś książkę. Jeśli były to dzieci z Bullerbyn to możesz mieć najlepszą muskulaturę i wygląd, ale jesteś zwykłym troglodytą.
  • Odpowiedz
jaką ostatnio przeczytałeś książka


@nad__czlowiek: kisnę z tej gloryfikacji książek, można czytać wiele różnych rzeczy a to, że ktoś nie sięga po książki w klasycznym wydaniu wcale nie oznacza, że jest troglodytą
  • Odpowiedz