Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego moderacja nie usunię tagu #narkortykizawszespoko ? Tag gdzie ludzie piszą o narkotykach i doznaniach po nich, a nawet wymieniają się opiniani co daje łatwą sugestie, że na tym tagu są ludzie, którzy posiadają narkotyki, a nawet je produkują, więc się pytam dlaczego strona, która ma mln użytkowników nie reaguje na łamanie prawa?

" Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. "

" Wytwarzanie, przetwarzanie czy przerabianie narkotyków - art. 53 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. 1. Kto, wbrew przepisom ustawy, wytwarza, przetwarza albo przerabia środki odurzające lub substancje psychotropowe albo przetwarza słomę makową, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. "

#pytanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63070a5ec62f2b5eed32ab2c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 34
@s---k: nie tłumacz - nie zrozumieją!
im się wszystkim wydaje, że "zielarnie" to sklepy jak inne - ot wchodzisz, kupujesz, wychodzisz...

do tego cały ten holenderski eksperyment od wielu lat jest wiadomym niewypałem! podaż twardych narko rośnie, gangi się rozrastają, przestępczość rośnie.
@AnonimoweMirkoWyznania: nie udowodnisz że zdjęcia które wykonali są substancji, które oni posiadają. zażywanie samo w sobie nie jest zabronione i takie prawo jest uzasadnione ze względu na otrucia osób trzecich i wielu innych całkiem logicznych powodów. jestem zdania, że kto ma zażyć narkotyki ten tak zrobi, a jednak cenna wiedza która jest tutaj na tagu, czy też na innych stronach o takiej tematyce to czasami różnica między dobrym tripem (który i
A co się tak oburzasz baranie?


@AnonimoweMirkoWyznania: Ja się nie oburzam, tylko kwestionuję usuwanie tagu, bo się komuś to nie podoba. Za to ty powinieneś się uspokoić baranku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Palenie i picie nie jest tak szkodliwe jak ćpanie.

Na szybko z google.
Śmierci spowodowane paleniem papierosów: 480 000 rocznie
Śmierci spowodowane piciem alkoholu: 3 000 000 rocznie
Śmieci spowodowane narkotykami: 750 000 rocznie

Czyli