Wpis z mikrobloga

Zakupiłem w pewnej znanej sieci jubilerskiej pierścionek za powiedzmy 900zł + w promocji za 1zł miała być jakaś pierdułka która normalnie kosztuje 160zł

- pomyślałem że w sumie spoko i wezmę to za 1zł - był to jakiś element biżuterii - opłaciłem, dostałem paragon itd - ale z racji że nie mieli tego pierścionka na stanie, powiedzieli żebym przyszedł we wtorek go odebrać.

- we wtorek dzwoniłem i nikt nie odbierał.

W środę poszedłem i dowiedziałem się że dostawy są tylko piątki i w środy i dopiero dzisiaj czyli w środe przyszedł - więc niemożliwe żebym dostał info że we wtorek

No i przykro nam bo ta promocja za 1zł była do wczoraj - czyli do wtorku - więc już nie dostane tego xD bo cośtam produkt dodatkowy i jak chce to muszę dopłacić 160zł

W sumie to zależało mi na tym za 1zł, ale no skoro zapłaciłem to chyba czas promocji się nie liczy bo opłaciłem to w czasie gdy była ta promocja, a miałem tylko odebrać. Co wy o tym myślicie?

#prawo #uokik #radcaprawny #reklamacja
  • 54
@gamczi: data się liczy. Jeśli zarezerwowałeś, a odbiór miał być w salonie, to data odbioru się liczy. Jeśli kupiłeś wcześniej, a miałeś tylko odebrać i zapłacić później, to wszystko git.

Mozliwe, że specjalnie robią klientów w bambuko. 30% się odwola, oni stwierdza, że faktycznie błąd i przepraszają, a pozostałe 70% zaplaci za coś czego normalnie by nie kupili i biznes się kręci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gamczi: identycznie miałam w Kruku. Pierścionka "na stanie" nie było, więc wpłaciłam tylko zaliczkę. Nie chcieli przyjąć całości opłaty, bo powiedzieli, że nie mają prawa, jeśli towar niewydany. Kiedy pierścionek przyszedł już nie mogłam dokupić koljenego produktu w promocji, któryś trwała w momencie, kiedy płaciłam zaliczkę, ale nie trwała, kiedy płaciłam całość.
@gamczi ja miałem w Castoramie taką akcję, że zamówiłem drzwi wewnętrzne, 3 skrzydła, dokładnie podałem czy lewe czy prawe, wymiary itp. Drzwi były na promoce, 100 zł taniej na sztuce. Będą za tydzień. Odbieram, a tam jedne #!$%@? lewe z prawymi. Jadę wymienić, a Ci, że muszę je zwrócić i kupić nowe po cenie już bez promocji. XD Oddałem wszystkie #!$%@? i #!$%@? im na ryj.