Wpis z mikrobloga

Nazwać mnie białorycerzem, to jak nazwać PiS dbającymi o Polskę. Ale sami powiedzcie - dziwicie się Polkom zamiłowania do Hiszpanów, Włochów i im podobnych, ale czy widok dziewczyny (obojętnie jakiej narodowości) o ciemniejszej karnacji, czarnych lśniących włosach i czarnych oczach z iskierkami również nie powoduje przyjemnego wzburzenia w męskim ciele, że tak to ujmę?
#p0lka
  • 12
@Machos: ano, ciemniejsze dziewczyny to najwyższa półka, a p0lki przy nich to jak chińska podróbka. Szkoda że jest tak mało ładnych dziewczyn w kraju nad Wisłą. Tylko z tego co mi się wydaje większość mężczyzn w tym kraju mimo wszystko woli uganiać się za słowiankami, bo te podobają im się bardziej. Stąd ten ból dupy.
@Krazownik: nie chodziło mi o ciemnoskóre czy Mulatki nawet, lecz o zwykłe białe dziewczyny, ale z trochę ciemniejszą cerą, takie jak to kiedyś się mówiło "czarnulki"
@Machos: Ja się jakoś bardzo nie dziwię, egzotyka jest pociągająca. Gdyby do Polski przyjeżdżały napalone Hiszpanki w poszukiwaniu łatwych Polaków to też bym brał. ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Machos: kawa z mlekiem najlepsza tylko kogo obchodzi co lubisz czy jakie ci się podobają, jesteś nieatrakcyjny to masz umrzeć w samotności
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Machos: mi się podobają w #!$%@? ciemniejsze dziewczyny czy to latynoski czy Azjatki, a Polki pizza jakimiś takimi serio 9/10 nie, więc pod tym względem w pełni rozumiem nasze witaminki. Każdy ma jakieś tam swoje preferencje, a ból dupy że polki lubią sobie poskakac po czarnych #!$%@? jest w sumie śmieszny bo to trochę taki kompleks. Normalnego człowieka nie interesuje co robi jakaś randomowa laska z jego kraju. Jak to nie
czy widok dziewczyny (obojętnie jakiej narodowości) o ciemniejszej karnacji, czarnych lśniących włosach i czarnych oczach z iskierkami również nie powoduje przyjemnego wzburzenia w męskim ciele, że tak to ujmę?


@Machos: Nie. Dla mnie piękna może być zarówno blada blondynka jak i opalona brunetka. Włoszki np. są bardzo często ulane tak jak nasze witaminki, bo żrą makaron na potęgę od małego.

Z wyglądu rządzą Ukrainki, ale nie należy się oszukiwać, że w