Wpis z mikrobloga

Jestem w ciąży, więc dołączyłam do grup ciążowych dla jakiejś znikomej dawki wiedzy ( o ja naiwna).
To już któryś post gdzie baba jest zawiedziona lub nie chce mieć syna( ͡° ʖ̯ ͡°) przykro mi jak widzę takie posty może dlatego że sama bd miała synka i sie cieszę tak po prostu...

#logikarozowychpaskow #facebook #matkap0lka #p0lka #ciaza
Pobierz Ksenia654 - Jestem w ciąży, więc dołączyłam do grup ciążowych dla jakiejś znikomej da...
źródło: comment_1661335629RJ9I48KLKxMbcojdLXjRfA.jpg
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ksenia654: mysle ze poprostu na zla grupe trafilas. Albo dopiero to bedzie dobra grupa. Tez na poczatku ciazy sie zapisalam na taka z miesiacem w ktorym rodze. Oczywiscie nie obylo sie bez dram, czesc sie wykruszyla, grupa zostala usunieta przez nieznoszacego sprzeciwu admina, powstala nowa z dziewczynami z poprzedniej na ktorej jestem do tej pory a juz minely prawie 2 lata. Jesli dobrze trafisz mozna serio dostac duzo wsparcia i dobrych
@Ksenia654 też nie chce mieć syna

Nie chce żeby miał tak trudno w życiu jak ja

Bycie kobietą nawet bez nóg jeżdżącą na wózku to jak granie na kodach. Urodzenie syna to tak jakby wiedzieć że dziecko będzie nieuleczalnie chore i mimo to urodzić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Ksenia654: Ja chciałam mieć syna i będę miała syna, ale kompletnie nie rozumiem tych rozczarowań płcią. Też jestem zapisana do tych grup madkowych, ale to potężny rak instant. Najlepsze są te panikary, które po zjedzeniu przeterminowanego majonezu jada na izbę przyjęć albo te wiecznie narzekające na swoich facetów, jacy to są najgorsi na świecie.
@Ksenia654: Poczekaj aż będziesz kupować akcesoria dla dziecka ( ͡° ͜ʖ ͡°). Przygotuj się na atak mafii ośmiu gwiazdek w temacie fotelika/wózka.
"FOTELIK NA KILKA MIESIĘCY ZA MNIEJ NIŻ 3000? FOTELIK TYLKO Z OŚMIU GWIAZDEK, WSZYSTKIE INNE TO ANTYMANDAT A NIE FOTELIK! DLACZEGO CHCESZ ZABIĆ SWOJE DZIECKO?"
"DZIECKO MUSI JECHAĆ TYŁEM DO 18 RŻ, INACZEJ UMRZE!"
"GONDOLA TYLKO ZA 2000? DLACZEGO NIE KOCHASZ SWOJEGO BOMBELKA!?"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ksenia654: bo to tylko kolejny dowód na to, że niektórzy powinni być po prostu kastrowani, zamiast dopuszczani do posiadania własnych dzieci. Bo są na posiadanie dzieci zbyt tępi. Ci przynajmniej piszą bez błędów ort.
@Sheena1: potwierdzam, grupy madgowe to ja #!$%@?, 0,1% użytecznych postów, a reszta to zwykłe śmieci.

Generalnie to nawet szukanie czegokolwiek związanego z dziećmi to też jest mordęga