Wpis z mikrobloga

część mózgu, która przetwarza wrażenia odczuwane przez ludzi ze stóp, znajduje się obok obszaru dostrzegającego stymulację genitaliów. To natomiast wśród niektórych ludzi może prowadzić do fetyszu stóp.


@Niebadzlosiem: więc tak, męskie pod to pewnie podchodzą u niektórych kobiet i gejów aczkolwiek w twoim przypadku to trzeba jeszcze chyba jakiegoś fetyszu brudu, tak samo jak osrana dupa raczej nie podnieci kogoś kto lubi tyłki
część mózgu, która przetwarza wrażenia odczuwane przez ludzi ze stóp, znajduje się obok obszaru dostrzegającego stymulację genitaliów. To natomiast wśród niektórych ludzi może prowadzić do fetyszu stóp.

@Niebadzlosiem:


@pywc:

Stąd w wiekopomnej epopei pt. "Pulp fiction" doszło do słynnej debaty filozofów na temat: " Czy masaż stóp wykonany przez pracownika szefa, żonie tego szefa, kwalifikuje się jako pełnoprawna zdrada. I w związku z tym, czy ów szef miał pełne prawo
@dziki_wunsz: Ja nie mogę zrozumieć dlaczego takie praktyki seksualne jak branie #!$%@? do ust, lizanie tzipy, albo wkładanie pindola w dupsztala są całkiem powszechnie praktykowane i uważane za normalne, ale jak tylko pojawia się temat st00pek to od razu jest wielkie obrzydzenie i wyzywanie od degeneratów. xD Jest tyle różnych #!$%@? fetyszy, a ludzie się uwzięli na ten chyba najpowszechniejszy i najmniej szkodliwy ze wszystkich.
Ja na przyklad rozumiem fetysz stop. Obstawiam ze tak samo jak w naturze ludzkiej pociagaja nas cechy zwiazane z plodnoscia, tak samo cechy zwiazane z przezywalnoscia :). Typowy blad przezywalnosci. Ludzie ktorych pociagaly #!$%@?, zdeformowane stopy wygineli, w pierwszym momencie kiedy musili uciekac a zamiast tego kustykali. Moze razem ze swoimi preferencjami, tworzymy w toku ewolucji jakis piekny stwor ( ʖ̯)