Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kouros:
A dlaczego nie?
W Polsce jezeli to byl pierwszy wlascicielzktory kupil w salonie- bez problemu.
A jak sprowadzony- to ten silnik ma tyle,bo poprzedni rip po 300 000 km np

Tak moj ziomo kupil starego vito- przebieg tylko 260 kola- tego silnika,poprzedni wytrzymal 500 000km( ͡° ʖ̯ ͡°)
@maverick09877: Ja ostatnio dzwoniłem do takiego Janusza. Auto Audi a4 b8 przed 10.2009 więc problemy z imbusem na pompie paliwowej. Pytam czy był wymieniany, a gość, że nie wie o co chodzi Panie przyjechał na kołach z Francji nic tylko brać i jeździć. Pytam, a jak rozrząd, dwumasa, klocki hamulcowe i czy ma faktury do wglądu? To się #!$%@?ł i mówi, że jak nie chcę to nie muszę kupować xD

Kto
@maverick09877 ojciec ostatnio kupił v70 w świetnym stanie z tego samego rocznika za 28k tylko co prawda diesel i nalot powiedzmy realny, ale auto klasa wyżej, za ten silnik i AWD jeszcze bym zrozumiał liczyć sobie 30-35k ale w sumie to nie wiem dla kogo miało by być takie Volvo w kombi co pali mnóstwo a jednak nie jest wybitnie szybkie
@maverick09877: serio ktos da 40k za 13 letni samochod ? xD


@jmuhha: A co w tym takiego? XC70 w pełnym wyposażeniu i T6 potrafi ponad 50 kosztować jak ma mały peeebieg i jest zadbane. Audi S4 to cały czas okolice 100k za sensowny egzemplarz. Range Rover tyż tani nie jest.

Co do tego przykładu to Volvo jest ceniona marką i produkuje solidne samochody które trzymają cenę bo te auta sie