Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 549
Mój były postanowił zakończyć związek, żeby pojechać z kolegami na trzecie wakacje w ciągu kwartału. Do wszystkich 3 się dołożyłam i na żadne nie zostałam zaproszona, w sprawie jednych oklamal mnie ze nie może wziąć osoby spoza studiów, po czym wziął że sobą kolegę spoza studiów()
#logikaniebieskichpaskow
  • 227
  • Odpowiedz
@Anesa: Bardzo przykra sprawa, mam nadzieje, ze Ci otworzy oczy na przyszlosc, bo z tego co piszesz to bardzo czesto dawal Ci czerwone flagi i wrecz info 'mam Cie gdzies' a Ty tego nie zauwazalas.

Nie pisze tego, zeby napisac "jakbym napisała odwortna sytuację to zaraz wykop by zapłonął nazywając mnie roszczeniowa księżniczka, teraz z kolei to też moja wina bo sama sobie wybrałam "łobuza""

bo chlop zachowywal sie katastrofalnie i
  • Odpowiedz
@dizzy126: jakbym napisała odwortna sytuację to zaraz wykop by zapłonął nazywając mnie roszczeniowa księżniczka, teraz z kolei to też moja wina bo sama sobie wybrałam "łobuza"


@Anesa: tak, bo sytuacja która opisałaś głupia nie zależnie kto zawinił, w pierwszym scenariuszy księżniczka, w drugim oskarek, ale prawda jest ze 3/4 facetów po jednym spojrzeniu potrafi ocenić takich gagatkow, więc czemu się nie śmieć z kobiety która nie umiała
  • Odpowiedz
  • 0
@Anesa

wydawało mi się że jest wyjątkowo dobrym i miłym człowiekiem, no ale mocno się przejechałam


Pytanie czy zorientowałaś po pierwszym zrobieniu w balona czy po ostatnim bo to definiuje czy się chwalisz czy żalisz
  • Odpowiedz
@Anesa: co Ty masz 15 lat, ze musisz spedzac urodziny z chlopakiem bo SpEcjAlNa OkAzJA?


No patrz, ja mam 30 i nie wyobrażam sobie spędzić urodzin inaczej niż robiąc coś fajnego z moją babą. Niezależnie czy chodzi o moje urodziny czy jej
  • Odpowiedz
@Anesa xD dokładałas się finansowo na 3 wakacje swojego chłopaka na które Cię nie zabierał, zaprosil na TWOJE urodziny swoich kumpli a Ciebie nie xD a Ci dopiero teraz zapaliła się lampka jak z tobą ON ZERWAL xD sorry ale musisz być na prawdę idiotka
  • Odpowiedz