Wpis z mikrobloga

Siemka mirki. Mam pytanie odkąd przekroczyłem 30l borykam się z dziwnym problemem - brak siły do życia ? Zacząłem ćwiczyć 2msc temu, efekty są, fizyczne i psychiczne jednak te drugie utrzymują się 6-12h po treningu i znowu... Wstanie z łóżka jest problemem. Bolą mnie nogi, plecy wszystko - tłumaczyłem to przetrenowanie - odpuscilem trening na 4-5dni i jest jeszcze gorzej. Depresji nie mam, wyniki w normie. Wiem, że to nie jestem "ja" który w wieku 20l mogl balowac do 3, i wstawać o 6. Prace mam lekka , zarabiam dobrze - choć sama praca trochę stresująca

Jedyny wynik jaki mam w normie ale niskiej to tesosteron - pytanie czy TRT da mi siłę do życia? Czy spowrotem tchnie we mnie tego nastolatka?
W przeszłości brałem metanabol - fajnie podnosił dopaminę przez co moje życie było bardziej kolorowe jednak z uwagi na jego toksyczność - odpuściłem. Tak wiem wielu powie "#!$%@? se hormony... Zdrowie" - wolę poświęcić to dla komfortu życia którego teraz mi brakuje :)

#zdrowie
#sterydy
#mikrokoksy
#medycyna
#mirkokoksy
  • 20
  • Odpowiedz
@TenOdMirabelek: to sa wlasnie obecne czasy dla 30+ latkow. dlugi czas wmawaiano nam, ze trzeba sie rozwiajac by bylo lepiej, a jak juz sie zaczelismy rozwijac, poswiecilismy duzo czasu, to przyszedl pis, wojna, pandemia, blackout i mamy podswiadomosci, ze to wszstko uj strzelil.
  • Odpowiedz
@TenOdMirabelek: to bij i tyle ja wbiłem i jest lepiej nie jakiś kosmos ale nie chodzę zaspany cały dzień a po pracy i siłowni mam energię żeby ogarnąć coś w domu czy wyjść z dziećmi
  • Odpowiedz
  • 0
@chnibi o to właśnie ja tak mam. Brak siły na dziecko, dzień w dzień chce mi się spać mimo czy to 5, czy 9h snu... Nie jestem skłonny iść tą drogą ale jeśli to ma pomóc - to why not. Kiedy poczułeś zmianę ?
  • Odpowiedz
@TenOdMirabelek: ja miałem 238 T całkowitego więc nawet się nie zastanawiałem narazie jest ok przy dawce 125mg tygodniowo miałem 750 całkowitego estro ok poczułem dopiero po jakiś 5 tygodniach więcej energii libido praktycznie z dnia na dzień
  • Odpowiedz
@TenOdMirabelek: Mi TRT odwróciło życie do góry nogami, ale raczej większa tu zasługa zmiany mentalu niż samego testa. Na samym TRT to jest bez szału. Od 250mg zaczyna być fajniej.
  • Odpowiedz
@TenOdMirabelek: no ja mam to samo. Po ćwiczeniach jak młody bóg, a potem zjazd. W pewnym momencie też podejrzewałem przetrenowanie ale po 4 dniach bez treningu w ogóle czułem się jak wrak więc póki co zmuszam się trochę do tych treningów i żyję w takiej sinusoidzie :P Strasznie to męczące. Zastanawia mnie tylko to, że efekty sylwetkowe mam mocno niezłe, to byłoby możliwe gdyby teść szorował po dnie?
  • Odpowiedz
@TenOdMirabelek: ja redukuję albo może raczej robię rekompozycję bo BF leci w dół ale obwody rosną mimo deficytu, siła też. Tylko siła do życia spada :D Snu jest aż nadto, stresu nie ma wcale, a jak nie zrobię treningu to nie mam siły iść do toalety czy po bułki do sklepu bo czuję się taki ociężały, obolały, bez energii, coś jak na kacu. Tak jak by grawitacja działała z siłą
  • Odpowiedz
  • 0
@Sir_Lucifer oj nie wiem. Chyba rano, po treningu może być zakłamany ? Nie mam pojęcia ja badałem rano bo wtedy krew pobierali w labie. No odczucia mam identyko jak ty, kompletny brak sił nawet wyspany, czuję jakby to przyciąganie mocniej na mnie oddziaływało. Próbowałem już wszystkiego, wiadomo lekarz dał prosta diagnozę - jest pan len, należy wdrążyć w życie więcej ruchu. To zacząłem spacerowac, częściej chodzić z buta niż jechać autem,
  • Odpowiedz
  • 0
@fabek zbadane :p watraba w stanie bdb - co mnie trochę dziwi, biorąc pod uwagę fakt, że po tłustym zarcium czuję się poprostu #!$%@?. Nerki - śladowe ilości kamienia. Przegadałem się od A do Z na co NFZ pozwolił
  • Odpowiedz