Wpis z mikrobloga

@OralElaborar: no ale przecież nie wszyscy pracodawcy to Google, Facebook czy Amazon z zapleczem finansowym na poziomie miliardów dolarów. Sam prowadząc średnia restauracje w obliczu lockdownow pokroju tych z Covidu mógłbyś mieć problem z terminowym wypłaceniem wynagrodzenia i wcale nie musiałoby to wynikać z Twojej Januszowatosci.
@darosoldier: Wbrew pozorom sporo ludzi woli najniższą na konto + reszta pod stołem. Dawno temu jak się przyjmowałem na kuriera to się przełożony pytał jak wolę i że w kopercie będzie trochę więcej. "Bo chłopaki mają alimenty, długi czy wyroki to im idę na rękę" xd
@OralElaborar: to jest takie ciekawe zjawisko, że dzisiaj wyplata w terminie to norma. Inaczej bylo w latach 90., kiedy to niektóre przedsiębiorstwa wypłacały pensje z opóznieniem. A czasem wcale, bo zdążyły oglosic upadłość.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
albo piszą w ogłoszeniu, że oferują "narzędzia do pracy". No łaski nie robią xDDD


wbrew pozorom nie jest to oczywiste, czasami jeździsz swoim autem i oddają ci kilometrówkę albo nie dostajesz telefonu służbowego i twój numer ma każdy klient firmy, no i rózne takie

@viollu: Dla każdego, normalnego i świadomego pracownika nie jest niczym naturalnym to, że udostępni swój samochód a tym bardziej swój numer telefonu w pracy.
Takie działanie to
Co może jeszcze?

brak mobbingu?

przestrzeganie prawa pracy?

przestrzeganie bhp?

Dawniej to się człowiek cieszył, że robota była. A teraz płatkom śniegu się w dupach się poprzewracało.


@vateras131: ostatnio widziałem ogłoszenie z dopiskiem:
Możliwość pracy na umowę xdddsd