Wpis z mikrobloga

Mam taki dylemat i w sumie trochę mi smutno. Poznałam super faceta na tinderze, bardzo mój typ, spotkaliśmy się kilka razy i uprawialiśmy s--s. Mówił mi, żenie szuka związku i chce się bawić. Ja w sumie też byłam po ciężkiej relacji. Zawsze dawał mi bardzo dużo uwagi, ale od miesiąca przestał i niby faktycznie nie było go w Internecie, ale ostatnio mi napisał jak zaproponowałam spotkanie że długo nie będzie miał czasu i odezwie się jak będzie go miał. Myślę, że poznał kogoś nowego. Jest mi smutno bo nawet jak proponowałam mu spotkania na s--s to mi odmawiał bo niby nie ma czasu a szedł na siłkę. Teraz mi smutno bo mam wrażenie, że wcale mu się nie podobałam tylko byłam łatwą opcją. Myślicie, że się odezwie. Co mogę zrobić by się odezwał? Dodałam, że na hot filmiki nie reaguje. #tinder #randkujzwykopem #wychodzimyzprzegrywu #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #s-x #fwb #blackpill #chad #redpill
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Britney16 jakby brał Cię poważnie to nawet jakby był bardzo mocno zajęty znalazłby chwilę na tygodniu, daj se siana bo z tej mąki chleba nie będzie, chyba że będzie chciał się jeszcze pobawić to się pewnie przypomni
  • Odpowiedz
@Britney16: chce się bawić, czyli pobawił się Tobą i znalazł kolejną zabawkę do zabawy.
Serio, same się zgadzacie na takie relacje, to pora zaakceptować, że one mogą się w każdym momencie zakończyć. Jak chce się mieć s--s z przystojnym facetem to się szuka związku, a nie przelotnych relacji.
  • Odpowiedz
@Britney16:

Masz 2 opcje.

1. Możesz go zapytać wprost i się bardzo rozczarować i zasmucić.

2. Olać i się nie odzywać. Jak przez pół roku będzie milczał, to nic z tego nie będzie. Zamiast pół roku mogą być 3 miechy, bo można harować miesiąc, dwa, ale jeszcze nie widziałem kogoś kto by TOTALNIE milczał przez >2 miesiące i poświęciłprzynajmniej tę 1 godzinę na odpowiedzenie na najważniejsze kwestie.
  • Odpowiedz