Wpis z mikrobloga

Ktoś z was mirki korzystał z depilacji pastą cukrową? Jestem zarośnięty jak świnia przez co nie mogę się w pełni opalić na wakacjach XD Jak jest z odrastaniem włosa? Kiedys zgoliłem maszynką i odrastanie to było jedno wielkie piekło więc nie chcę tego powtórzyć xD #niebieskiepaski #depilacja
maikeleleq - Ktoś z was mirki korzystał z depilacji pastą cukrową? Jestem zarośnięty ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Poldek0000 takim laserem to se możesz co najwyżej chomika #!$%@?ć, a nie usunąć włosy. Szkoda kasy na jakikolwiek laser dla ludu. To się nadaje do usunięcia kobiecego meszku, a nie prawilnych kłaków.

Testowałem ipla philipsa za 300 euro przez pół roku na nodze, żadnych efektów.
  • Odpowiedz
@maikeleleq: Nie słuchaj tych debili którzy doradzają Ci laser Philips Lumea. Po pierwsze, nie będziesz w stanie się dokładnie nim #!$%@?ć (plecy), po drugie trzeba powtarzać zabiegi aby coś z tego było, ale włosy i tak wrócą. Oczywiście mniejsze i słabsze, ale jednak. Wiem, bo sam mam ten laser i jedyne co nim #!$%@?, to przedramiona. Reszta tylko i wyłącznie gabinet gdzie mają o wiele mocniejszy laser, który dokładniej usunie
  • Odpowiedz