Wpis z mikrobloga

Media społecznościowe rozpieprzyły rynek matrymonialny a sprowadzanie tego do jakiegoś blackpilla/redpilla to totalny absurd. Mówię to z perspektywy chłopaka przed 30ka i jeśli czytam dzisiaj te wszystkie "pigułki" to wyłania się jedno. To po prostu zwykłe pieprzenie głupot. Jesteś singlem/masz problem z kobietami bo ten rynek jest po prostu rozpieprzony a startowanie dzisiaj w tych "wyścigach" to oznaka totalnej głupoty.

Jeszcze 3-4 lata temu( Nie mówię nawet o tym co było z 7-8 lat temu xD) wyrwanie kobiety było o wiele prostsze, wystarczyło otworzyć głupiego Tindera/Badoo i pary wskakiwały. Kiedyś nie miałem absolutnie żadnego problemu z kobietami bo kobiety miały zdecydowanie mniejszą samoocenę. Dziś muzycy/filmy/świat wmawia każdej że jest ultra wyjątkowa może mieć każdego także nawet te brzydsze celują w wyższą półkę a średnia dla nich nie istnieje. Dzisiaj przeciętna laska coraz częściej ma rozwalony mózg przez media społecznościowe więc nawet jeśli wchodzisz w ten "mityczny związek" to aktualnie w większości przypadków to usługiwanie księżniczce bo zaraz może mieć następnych na twoje miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°).

I co ważne zapamiętaj jedno... Kobiety dziś mają często tak rozwalony mózg że nie potrafią uczestniczyć wiernie w jednej relacji bo są nauczone tej ciągłej dawki atencji z każdej strony.

Dzisiaj to ty masz się ciągle starać, masz na wszystko zezwalać, dziewczyna jest prawie ciągle #!$%@?? Jesteś toksyczny jeśli jej ci to przeszkadza, ma dziwne kontakty z facetami? Znów jesteś toksyczny. Ja z tego wyścigu się wypisałem i to chyba najlepsze co można zrobić. Po co mam uczestniczyć w czymś gdzie jestem skazany na porażkę? Zresztą.... Ilu znacie naprawdę fajnych ogarniętych facetów którzy ciągle są singlami? No właśnie to wma powinno coś wytłumaczyć

#blackpill #redpill #przegryw #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 13
@comamtuwpisac: To prawda, kobietom się #!$%@?ło w głowach od tego instagrama. Naoglądały się influenserek i każda myśli, że będzie miała życia jak na instagramie, znajdzie bogatego mężczyznę, który zapewni jej wszystko a ona jedynie będzie wstawiać zdjęcia z wakacji.

Wydaje mi się, że mężczyźni wiedzą, że życie pokazywane w internecie czy serialach to jedno a prawdziwie życie to drugie.
@comamtuwpisac: ty się po prostu zestarzałeś i masz inny towar na rynku, zostały same 30 p0lki które jak hiena będą cię wykorzystywać, do 26 roku życia można poznać zarówno 18 jak i 26 letnią kobietę, potem jest tak jak mówisz, niestety its over, a rynek jest taki sam odkąd weszły te apki randkowe, kobiety mogą szukać przystojniaka nie tylko w promieniu swojej szkoły, kręgu znajomych lub rodziny ale całego świata, więc
@comamtuwpisac: Coś tam próbowałeś wydukać, ale ci nie wyszło xD Media społecznościowe powstały o wiele wcześniej niż aplikacje czy portale randkowe. To po pierwsze. Po drugie, ciężko jest wskazywać co konkretnie zepsuło rynek, bo na 100% aplikacje randkowe dołożyły swoją cegiełkę do całkowitego spuszczenia kobiecej hipergamii ze smyczy. Media społecznościowe dały kobietom nieskończone źródło atencji, aplikacje randkowe "instant" dostęp do chadów.

Druga sprawa to mieszasz przyczynę ze skutkiem. Blackpill cały czas
sprowadzanie tego do jakiegoś blackpilla/redpilla to totalny absurd


@comamtuwpisac: blackpill jest obiektywnym faktem a okoliczności ekonomiczno-technologiczno-społeczne tylko go uwypuklają. Blackpill mówi o tym że każda kobieta wybierze wysokiego i przystojnego gościa jeżeli będzie miała wybór, negowanie tego to jakaś szuria na poziomie płaskoziemców
Zresztą.... Ilu znacie naprawdę fajnych ogarniętych facetów którzy ciągle są singlami? No właśnie to wma powinno coś wytłumaczyć


@comamtuwpisac: Sporo. Generalnie zauważyłem im bardziej ogarnięty życiowo facet, tym ma większą świadomość tego, co się na dzisiejszym rynku matrymonialnym #!$%@?. A Ci bogatsi to już w ogóle pogodzili się, że partnerki na stałe nie znajdą.