Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy to normalne, że mój mąż dzień w dzień dzwoni do swojej matki i do dwóch sióstr? Co kilka dni dzwoni do 3 kolegów. Raz w tygodniu jest u siostry, raz na 3 tygodnie u drugiej siostry, u matki raz w każdą sobotę. Z kolegami widzi się co najmniej raz na 2 tygodnie.

Doprowadza mnie to do szału. Mój chłop zajmuje się więcej innymi niż mną. Chyba nie tak powinno wyglądać małżeństwo. Ja dzwonię do swojej mamy raz w miesiącu, a spotykam się z nią tylko w święta. Z rodzeństwem nie mam kontaktu, bo wszyscy założyli swoje rodziny i się w nich realizują. Uważam, że mój mąż też powinien odciąć pępowinę od swojego starego kawalerskiego życia z matką, rodzeństwem i kolegami, a skupić się na nowej rodzinie którą sam do cholery założył..

#zwiazki #malzenstwo #gorzkiezale #rozowepaski #niebieskiepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63031fff0b38baa9cfae30df
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 149
@AnonimoweMirkoWyznania: zupełnie szczerze jeśli Ciebie to boli to pogadaj z nim- ale wygląda na to, że nie tylko ma dobry kontakt z rodziną - on żyje z tamtą częścią rodziny.
Tak szczerze to tu w większości dzieci. Jak się ma rodzinę i pracę. To czasu wolnego zostaje mało.na spędzanie go razem. On też czas spędza dość często z innymi i na telefonie.
Wygląda jakby był mocno w swojej pierwotnej rodzinie- to
@AnonimoweMirkoWyznania: Ludzie są różni, biorąc ślub się na wszystko zgodziłaś. To nie w porządku z Twojej strony, że takich oczywistych rzeczy nie zauważyłaś, i teraz Tobie one przeszkadzają. Masz 2 opcje, albo pogódź się z tym, albo bierz rozwód. Tylko nie męcz chłopa i nie rób mu o to pretensji. Sam nie potrzebuję częstych kontaktów i wręcz mnie one męczą, ale to, że ktoś tak dba i pielęgnuje relacje z bliskimi
@Wolferros: Akurat tego, że nagle coś normalnego zacznie jej przeszkadzać, trudno przewidzieć. Za to ona nie powinna się z nim wiązać, bo to nie jest możliwe nie zauważyć takiego zachowania. W 100% wina tej kobiety.
Uważam, że mój mąż też powinien odciąć pępowinę od swojego starego kawalerskiego życia z matką, rodzeństwem i kolegami, a skupić się na nowej rodzinie którą sam do cholery założył..


@AnonimoweMirkoWyznania:

Twój MĄŻ. A więc jesteście po ślubie. Jesteście po ślubie a więc byliście narzeczeństwem. Byliście narzeczeństwem więc chyba troche się znacie.

Znasz go i nie wiedziałaś,że tak robi? Dopiero po ślubie to odkryłaś? Po co brałaś ślub z kimś,kto ma wk#rwiające
kiedy oni niby maja czas sie dotrzec, albo poznac lepiej, umacniac wiezi? XD


@little_muffin: podczas okresu przed slubem? xD

W sumie najwazniejsze jest to jak sytuacja wygladala przed malzenstwem, bo mam dziwne wrazenie ze OPka wczesniej tematu nie przegadala z typem a teraz, z jego punktu widzenia, nagle kreci nosem na cos co wczesniej bylo ok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
sama prawda: Ja się zgadzam w pełni z OPką. Po ślubie to ty jesteś dla niego najbliższą rodziną, nie mamusia ani siostra czy inny brat. To o czas z tobą powinien dbać przede wszystkim. Jeżeli macie dla siebie wystarczająco dużo czasu, to wtedy nie widzę powodu dlaczego miałby też nie utrzymywać dobrych relacji z rodziną. Natomiast jeśli mąż zachowuje się jak 10-letni chłopiec, który pyta mamy i sióstr o zdanie we