Wpis z mikrobloga

jak FBW to 3x jest w sam raz, szkoda czasu 5x na tygodniy latać na siłkę robić jakieś splity na kiju, one są dobre jak nie masz co robić ze swoim życiem


@bartt345: jak chcesz być gościem, po którym nie widać, że ćwiczy to tak, FBW 3 razy w tygodniu da rade.

A potem ludzie zarzucają każdemu lepiej wyglądającemu bombę ( ͡º ͜ʖ͡º). Jakbym miał ćwiczyć
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek: Ale jak masz dużo czasu i lubisz siłkę to możesz tam nawet 7x w tygodniu siedzieć, tylko, że większość ludzi sobie na to nie pozwoli bo ma na głowie pracę, rodzinę, przyjaciół i życie poza siłownia
  • Odpowiedz
Ta uważaj bo ktoś cię oskarży o bombę bo siedzisz długo na siłowni, mięśnie nie rosną proporcjonalnie do spędzanego na siłce czasu


@bartt345: otóż właśnie rosną, do pewnego momentu. Naturalnie jesteś w stanie zregenerować się właśnie do 5 treningów w tygodniu ze średnią intensywnością + 2 dni rest lub nawet 6 dni ze słabą intensywnością + 1 day rest.

Na bombie możesz mieć nawet 6 dni treningowych i robić trening 2
  • Odpowiedz
@IronHeisenberg1939: Przy redukcji było 6 treningów (góra/dół), teraz już "tylko" 5 - w dni wolne, tzn. bez wysiłku, planuję ostro przyciąć węglowodany, z aktywności jedynie minimum 10 tysięcy kroków (jeżeli mam dzień pracujący) i 15-20 tysięcy (jeżeli wypada mi dzień wolny)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@IronHeisenberg1939: Ja ćwiczę 4 razy w tygodniu. Góra, dół, wolne, góra, dół, wolne, wolne. Na nogi mam 5-6 ćwiczeń w planie (razem z łydkami i bezruchem), na górę mam po 2 ćwiczenia na klatę i plecy i barki.
  • Odpowiedz