Wpis z mikrobloga

@firyt: u mnie podobnie. Jak kolacji stary nie dostanie pod nos to nie zje nic i będzie #!$%@?ł, że w domu tyle kobiet a on głodny spać idzie
  • Odpowiedz
  • 78
@firyt u mnie też, a dziadek to już w ogóle xD

Mnie matka wychowała tak że potrafie wszystko, sprzątać, gotować, piec ciasto - za to jesteś jej mega wdzięczny...

Na studiach do współlokatora przyjeżdżała matka żeby włączyć mu pralkę i odkurzyć w pokoju... Przyjeżdżała 200km co sobotę żeby 20 letniemu chłopu zrobić pranie...
  • Odpowiedz
@IcyHot: żałosne, że ludziom nie wstyd wychowywać takie miernoty

@stuparevic: co najlepsze prawak nawet nie wie co zrobił bo zmywa to się naczynia a podłogę się myje xD może jeszcze ubrania sobie pozmywa xD oderwani od rzeczywistości lenie, takie mam o nich zdanie
  • Odpowiedz
  • 4
@mwmichal nawet nie wiesz jaka swobodę daje w życiu to że potrafię jednocześnie upiec ciasto, umyć garnki, i wymienić olej w samochodzie xD.

Nie potrzebuję nikogo ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@stuparevic: prawilnie przypominam, że jak znajdzie sobie młodszą dupę, to biskup przyklepie, że nigdy nie byli żadną rodziną, bo ślub był nieważny, czyli żyli na kocią łapę i hostia paliła w język. Z konserwowymi rodzinami nigdy nic nie wiadomo.
  • Odpowiedz