Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@IcyHot: u mnie było podovnie.w pewnym momencie życia mama stwierdziła że mamy sobie sami prac prasować i gotować.nie miała czasu bo pracowała po 10 godzin. A w wieku 18 lat #!$%@? na swoje, znaczy płaciła za mieszkanie itp ale lekcja życia zajebista
  • Odpowiedz
@Wink:

tyle kobiet

Co innego wymagać opieki nad sobą od żony bo możecie mieć swoje własne ustalenia w związku, podział obowiązków. Ale wymagać opieki nad sobą od każdej kobiety? To już już jakiś lvl wiek osiemnasty
  • Odpowiedz
@firyt: u mnie podobnie. Jak kolacji stary nie dostanie pod nos to nie zje nic i będzie #!$%@?ł, że w domu tyle kobiet a on głodny spać idzie


@Wink no i tak jak twój stary trzeba sobie babę wychować ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
nawet nie wiesz jaka swobodę daje w życiu to że potrafię jednocześnie upiec ciasto, umyć garnki, i wymienić olej w samochodzie xD.

Nie potrzebuję nikogo ( ͡º ͜ʖ͡º)


@IcyHot: no i tak trzeba żyć, a nie, że kobieta nie potrafi wkrętarki uruchomić i a facet jest na łasce uber eats jak żona wyjedzie. W dobie szeroko dostępnych tutoriali na każdy temat i dobrze rozumianego równouprawnienia
  • Odpowiedz
Wy się śmiejecie a patriarchalne małżeństwo jest z sobą już 11 lat.

"Postępowe" rozpada się po kilku miesiącach.


@l-RAD-l: a Czaskoski parado-gejoski jest z żoną 20 lat. W tym czasie patriarchalni pisowcy unieważniają śluby kościelne i biorą kolejne, albo w tajemnicy przed żoną ruchają nieletnie Ukrainki w burdelach na Podkarpaciu.
  • Odpowiedz
ale zdajesz sobie sprawę, że to nie dlatego, że oni jacyś lepsi ludzie tylko ze strachu przed piekłem? xD


@Lipathor: A to już tylko i wyłącznie twoje nic nieznaczące przypuszczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz