Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy mieszkanie z rodzicami mając 30 lat to faktycznie taki #przegryw i redflag dla kobiet? Poznaje od czasu do czasu jakieś dziewczyny i to nie są puste tinderówki tylko wydawać by się mogło "ułożone" kobiety (zaangażowane w pomoc innym ludziom). Ale za każdym razem jak dowiadują się że nie mam swojego mieszkania (nawet nie chodzi o to że na własność ale po prostu że nie mieszkam sam) to relacja schodzi na boczne tory i nawet nie ukrywaja się z tym jakoś bardzo. Stać mnie na to żeby wynająć ładne mieszkanie w centrum. Mam nawet spokojnie na 40% wkładu własnego pod kredyt. Tylko że nie ciągnie mnie jakoś do tego żeby spędzać całe dni samemu w 4 pustych ścianach. Mieszkałem sam przez 4 lata więc wiem o czym mówię. Niemiałbym problemu przeprowadzić się i wspólnie zamieszkać w związku ale nie widzę sensu robić tego teraz kiedy jestem sam.

Myślałem też żeby zrobić tak że kupiłbym to mieszkanie w kredycie i znalazł współlokatora za parę stówek. Tylko że boję się że trafię na jakiegoś patusa co albo zrobi mi melinę z domu albo go nie wykurzę jak zajdzie taka potrzeba. Znajomi rówieśnicy mieszkają albo w domach rodzinnych albo budują swoje/kupują mieszkania więc musiałbym szukać obcej osoby. Takie rozkminy przy sobocie:(

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #relacje #pytanie #zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6300fe1fd62dfabca7f8b450
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Ocknij się człowieku. Kobiety w wieku 30 lat szukają u rówieśnika pieniędzy, stabilizacji. Masz mieć mieszkanie, samochód, dobrą pracę. Podnieść jej standard życia, zabierać w miejsca w których może sobie cyknąć fotkę na IG, później bąbelek i jak fikniesz do laleczki to alimenty i podział majątku. Nie zastanawia Cię to i w ogóle nie wkurza mając przykład za przykładem że tych kobiet nie interesujesz TY? skoro kończą znajomość po
  • Odpowiedz
Poznaje od czasu do czasu jakieś dziewczyny i to nie są puste tinderówki tylko wydawać by się mogło "ułożone" kobiety


@AnonimoweMirkoWyznania: no właśnie raczej te ułożone będą na to patrzeć krytycznie. Bo są na wyższym poziomie samodzielności. Sporo jest kobiet w tym wieku, które nadal mieszkają z rodzicami. Celuj w takie, mniejsza szansa, że będą uważać mieszkanie w tym wieku z rodzicami za coś dziwnego.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak dla mnie takie laski to jedno wielkie XD. Przecież nic nie stoi na przeszkodzie, aby razem wynająć jakieś mieszkanie i sobie razem mieszkać. Z jednej pensji jest to bardzo trudne(chyba, że się jest tym słynnym programistą15k). Jak laska tego nie rozumie, to znaczy, że szkoda czasu na nią i jest materialistką.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: W obecnych czasach nie uważam, żeby mieszkanie z rodzicami po 30 roku życia było czymś godnym wstydu. Wystarczy popatrzeć w jakiej dupie są teraz kredytobiorcy, jak niektórym raty idą w górę nawet dwukrotnie. Moim zdaniem nie ma sensu dla jakiegoś szlaufa pakować się w kredyty i później tego żałować jak już pójdzie sobie do kogoś innego. Jak znajdziesz normalną dziewczynę to nie będzie mieć z tym problemu, a przecież
  • Odpowiedz