Wpis z mikrobloga

@Iskaryota: Miałem ostatnio w #!$%@? podobną sytuację z typem co się nagle z dupy właśnie w ten sposób znalazł za moim zderzakiem jak zmieniałem pas i jeszcze mi mrugał długimi i zajeżdżał potem drogę z hamowaniem przed zderzakiem. A najgorsze, że jakbyś jebnął i nie było świadka to wtedy Twoja wina, bo on niby był już na pasie kiedy Ty zmieniałeś, #!$%@? tam że zza zasłony z innych aut, zmieniając dwa
  • Odpowiedz
jak mi się trafi taki kretyn na drodze to zawsze nagranie z cama leci potem w odpowiednie miejsce. Trzeba tępić, tępić i jeszcze raz tępić piratów drogowych


@lagomorph: i za co dostają karę? przecież kamerką prędkości nie zmierzysz, a wyprzedzanie prawym pasem nie jest zabronione
  • Odpowiedz
@malinq masz na nagraniu przynajmniej kilka manewrów, które podchodzą pod artykuł 86 kodeksu wykroczeń, do tego jadąc z maksymalną prędkością dozwoloną na danym odcinku (co jest zarejestrowane) jeżeli ktoś mnie wyprzedza to znaczy, że musiał jechać szybciej czyli przekroczył prędkość
  • Odpowiedz
maksymalną prędkością dozwoloną na danym odcinku


@lagomorph: gdzie to masz zarejestrowane zalegalizowanym urządzeniem? Myślisz, że prędkościomierz w aucie wskazuje realną prędkość?

artykuł 86 kodeksu wykroczeń


@lagomorph: bardzo uznaniowy artykuł, ja tam zagrożenia nie widzę
  • Odpowiedz