Wpis z mikrobloga

@UwagaWykopy: tymek Ocena:
3/5 Wystawiono 2 miesiące temu
kupiłem w biedzie w przecienie 3 za 2, jest przecietne, srednia rozpuszczalność, dziwny posmak, zbyt slodkie, polecam jezeli jest w przecenie i jestescie na budżecie
Wady
smak
  • Odpowiedz
@Mirkovsky: Dajcie spokój z tym białkiem 4f. Kupiłem bo mi się skończyło a nie chciałem czekać na zamówienie z KFD, w-------m połowę opakowania. W ogóle jakieś to sypkie jak gainer z activlaba, w ogóle się nie rozpuszcza, sraczka.
  • Odpowiedz
@Loginconajmniej4znaki: miałem przez lata wpc chyba wszystkich firm co można w cebulandii kupić, olimpy,4+, biotech, trec, sfd, kfd, activlab, wk, ostrovity, allnutrition i wszystko lepsze bądź gorsze co jest na PL rynku i naprawdę to g---o z 4F stawiam może na równi z activlabem czyli nawet zagryzając zęby nie przerobię całego opakowania. Już sam ten proszek jest jakiś taki specyficzny w porównaniu do KFD, strasznie drobny, jak pył.
  • Odpowiedz
@water-watera: powiem tak, dopóki nie używałeś vege białka z allnutrition to nie wiesz co to znaczy słaba rozpuszczalność, 50g tego gówna + 400ml mleka dawało konsystencje gładzi do ścian, jak mieszałem wylewkę na podłogę to była bardziej wodnista, 4f normalnie 60g + 300ml mleka jest płynne, tylko używam shakera z sitkiem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Miałem vanille, smak słodki a mieszam z wodą, coś jak napój proteinowy z lidla, a rozpuszcza się... chyba normalnie, nie mam dużego rozeznania, grudek nie miałem. Może spróbuj najpierw próbki kupić, są w biedronce dostępne
  • Odpowiedz