Wpis z mikrobloga

@NaglyAtakGlazurnika:
W Gdańsku na Kartuskiej jest podobna, składa się z dwóch alejek z wyspą na środku na planie owalu i jak robisz zakupy to trzeba jak w żużlu albo innym nascar jeździć wózkiem w kółko a jak zapomnisz czegoś to odchodzisz na drugi krąg bo nie da się wyminąć innych klientów. ( ͡º ͜ʖ͡º)
smk666 - @NaglyAtakGlazurnika: 
W Gdańsku na Kartuskiej jest podobna, składa się z d...

źródło: comment_1660984961nT9wyAxnanKHYlCE6zGo7S.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@plazma: możesz się odzywać to Cię zmienia na innego kierownika jak w każdym korpo. Musiałoby się coś stać medialnego jak pożar albo stratowanie to wtedy w tych durnych korpołbach by się coś ruszyło ()Tak jest w każdej firmie, pracowałem już w kilku i w większości to samo. Więcej towarów, i mniej załogi, mechanizm wytrzyma ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@plazma: jedyny sposób w jaki można wyrazić niezadowolenie to rzucić papierem. Dopiero wtedy coś się zmienia dla tych co zostają ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nic innego jak brak roboli w pracy nie zmusza do zmian. No przynajmniej w takich łagrach gdzie każdego można wziąć.
@CzarnyOwiec: taa i reszta zalogi ma wtedy problem do tej osoby, ze oo zwalniasz sie, jeszcze wiecej pracy bedziemy przez to mieli xD ludzie sa tak glupi, ze to niemozliwe jest. Raz pierwsza zmiana miala do mnie pretensje, że zatrzymałem produkcje jak przyszedłem na drugą zmianę bo po prostu było za gorąco, pytali się gdzie byłem wcześniej jak było jeszcze cieplej xD