Wpis z mikrobloga

Jestem obrzydliwy dla kobiet, jestem dla nich niewidzialny, wszystko co robię nie ma żadnego sensu

Dodatkowo wiek który okazuje się, że wg wykopków to bariera, ściana, i teraz będzie już tylko gorzej.

Niby prawie 31lvl, zawód okrzyknięty jako dobry, zarobki uznawane przez niektórych jako nawet ok, wzrost wg niektórych mieszczący się w ogólnie przyjętych normach - to wszystko po to żeby mieć zero par na #tinder a także żeby przerywało znajomość po dwóch dniach pisania z tymi które jakimś cudem sparuje ze mną, bez jakiegokolwiek powodu.

Moje życie to totalne nieporozumienie

#przegryw #depresja #suicidefuel #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #podrywajzwykopem
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

One jakiś powód mają, tylko go nie znasz


@10129: szukają ULTIMATE CHADa 10/10 a nie takiego nikogo jak ja ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Bo przecież gdybym dobrze wyglądał to by tych postów nie było
  • Odpowiedz
@smutny_login: no po 30 to bariera, ściana do poznawania kobiet w prawdziwym życiu, no bo gdzie, pozostaje Tinder albo inne badziewie, też nienawidzę kiedy po dniu dobrego fajnego pisania para znika bez śladu i powodu, ludzie traktują relacje przez internet bardzo lekko, jednym kliknięciem może wyrzucić cię ze swojego życia, dlatego wolę zwierzęta, są milsze od ludzi
  • Odpowiedz
@stasiu84: Pierdzielisz dyrdymały.
Swoją poznałem w wieku 40 lat.
Wcześniej byłem przeciwnikiem związków.
Od 5 lat jesteśmy małżeństwem.

Więc zamiast pieprzyć farmazony, trzeba wyjść do ludzi i nie szukać kobiety na dyskotekach czy zrytych portalach randkowych.
  • Odpowiedz
@Arteqq: wyjść do ludzi - standardowa gadka, to może zamiast rzucać oczywistymi ogólnikami dasz przykład gdzie wychodząc do ludzi po 30 można kogoś poznać? bo rzucić frazesem to jest bardzo łatwo
  • Odpowiedz
@Arteqq: 5 lat temu i w Twoim przedziale wiekowym sprawy najpewniej maja sie inaczej. Jak nie na portalach randkowych, to gdzie ma chlop poznac kogos? W biedronce? Ludzie nie chca byc zaczepiani przez obcych generalnie. Tym bardziej, jesli chlop jest brzydki, to jeszcze sie problemow doczeka za takie zaczepianie/zagadywanie.
  • Odpowiedz
  • 0
@smutny_login następny co ma problem bo półka go nie chce

Mógłbyś ten swój problem rozwiązać w ciągu 3 miesięcy i mógłbym ci podać prosty sposób jak, ale dla waszych ograniczonych wyobrażeń o związku to nie do przeskoczenia
  • Odpowiedz
@stasiu84: poszedłem z głupa na imprezę sylwestrową i tam zaskoczyło.
Ale jak siądziesz i się rozkraczysz narzekając na zły los, to powodzenia.

Kobiety trzeba słuchać. Mogą pieprzyć farmazony ale je słuchaj. Szukaj takich 26+ bo te już mają inne myślenie.
Kobiety nie patrzą na ryja tylko na to, co facet ma w sobie. Chyba, że twój target to
  • Odpowiedz
Kobiety trzeba słuchać. Mogą pieprzyć farmazony ale je słuchaj. Szukaj takich 26+ bo te już mają inne myślenie.


@Arteqq: Jak masz 165 cm wzrostu to możesz se szukać.
  • Odpowiedz
@Pharos: Jak się z góry zakłada, że dostanie się kosza to tak potem jest.
Marudzenie i płakanie, miast wziąść się w garść.

Gdyby Prince, DeVito czy Piaseczny myśleli w ten sposób, to nic by nie osiągnęli.
  • Odpowiedz
Jak się z góry zakłada, że dostanie się kosza to tak potem jest.


@Arteqq: A jak ktoś zakłada, że nie dostanie kosza, a i tak dostaje to co wtedy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Marudzenie i płakanie, miast wziąść się w garść.


@Arteqq: To ty dzwonisz.
  • Odpowiedz
@Pharos: Tego kwiatu jest pół światu.
Grunt, to się nie poddawać.

Wiem, łatwo się mówi.
Ale ja modelem też nie jestem.
Nie brałem pod
  • Odpowiedz