Wpis z mikrobloga

@Lotmanek: ej podziel sie chłopie co masz za bagażnik i montowanko do tego :P chciałbym się wybrać w pierwszą wyprawę 600km+ i szukam inspiracji, mam scramblerka bez kuferów i wolałbym na plecach tego nie wozić
  • Odpowiedz
@Lotmanek: Że ci nogi nie odpadły na tym scigaczu, mnie kurcz na tego typu moto po 2~3h jazdy łapie.
Też planuję jakąś trasę na moto w październiku więc mam parę pytań
1)Skąd jest dokładnie to 2gie zdjęcie (to z widokiem na dolinę i sępertyny)
2)Podzielisz się trasą?
3)Ile $$$ mniej więcej ci wyjdzie za całość?
  • Odpowiedz
@imthehighestintheroom: cały zeszły rok zrobiłem niecałe 300km - w styczniu rozwaliłem kolano, dzięki covidowym cyrkom do pracy za biurkiem lekarz mnie dopuścił dopiero końcem czerwca, a zanim poczułem się na tyle pewnie, żeby wsiąść na moto to jesien.

Tak w weekend majowy na tej telepiacej się desce zrobiłem traskę Rzeszów - Warszawa okreżną drogą z nocką w Puławach i idąc prosto do tyry.

Fakt, dupa bolała i końcówki na stójce w
KrzaczekPl - @imthehighestintheroom: cały zeszły rok zrobiłem niecałe 300km - w stycz...

źródło: comment_1660875667ec8gsRoRmicrvAyTnVyOQm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Pimento Nic piękniejszego niż transfogarska w życiu nie widziałem, także mysle ze warto ʕʔ Byłem tylko 5 dni, dziennie ok. 300, oprocz powrotu na który własnie wsiadam i ma 700km ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 7
@mikorys
1) To jest dokładnie transfogarska
2) U mnie to wyglądało tak:
Dzień 1: Mielec --> Satu Mare
Dzień 2: Satu Mare ----> Alba Lulia
Dzień 3: Alba Lulia ----> transalpina i nocleg w Ramnicu Valcea
Dzień 4: Ramnicu Valcea -----> Transfogarska i powrót do Alba Lulia
Dzień 5: Alba Lulia i powrót na strzała do Polski 670km
3) Nie licząc potrzebnych rzeczy typu torby, kombinezon przeciwdesczowy, to wyszło ok. 2.5k z
Lotmanek - @mikorys 
1) To jest dokładnie transfogarska
2) U mnie to wyglądało tak: 
...

źródło: comment_1660884822CHGvO9DXwwN0d3I5joKeRM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lotmanek: Wąwóz Bicaz zahaczyłeś oo drodze? Byłem w zeszłym roku we wrześniu i trafiłem idealnie bo tydzień później na Transalpinie padał śnieg i grad
  • Odpowiedz