Wpis z mikrobloga

Czy ja dobrze rozumiem, że ta cała afera wokół premier Finlandii jest oburzeniem o to, że polityk najwyższego szczebla idzie po prostu do klubu się pobawić z ludźmi zamiast siedzieć w piwnicy jak Fiutin gdzieś w schronie na Syberii albo Kaczka na Żoliborzu przy obstawie setki policmajstrów obmyślać jak tu doyebać swój kraj zakazami i innymi wojnami i sankcjami? XD

#neuropa #ukraina #finlandia #bekazpisu #bekazprawakow
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NaczelnyWoody

Czy ja dobrze rozumiem, że ta cała afera wokół premier Finlandii jest oburzeniem o to, że polityk najwyższego szczebla idzie po prostu do klubu się pobawić z ludźmi zamiast siedzieć w piwnicy jak Fiutin gdzieś w schronie na Syberii albo Kaczka na Żoliborzu przy obstawie setki policmajstrów obmyślać jak tu doyebać swój kraj zakazami i innymi wojnami i sankcjami? XD


Tak, a o co chodzi?
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody a teraz czy w finalndi trwa wojna? Od kiedy w ogóle w trakcie wojny filary człowieczeństwa nie działają? Ty jesteś jakiś #!$%@? głupi? XD i pytam jeszcze raz przyg**** jak tam twoje prowojskowe kroki
  • Odpowiedz
Czy ja dobrze rozumiem, że ta cała afera


@NaczelnyWoody: Aferę to sobie ktoś uroił. Przypominam, że tysiące schizofrenicznych wykopków miały ból d!@^py bo Patryk Jaki kiedyś chodził w białej kurtce z ortalionu xD
  • Odpowiedz