Wpis z mikrobloga

Czy ja dobrze rozumiem, że ta cała afera wokół premier Finlandii jest oburzeniem o to, że polityk najwyższego szczebla idzie po prostu do klubu się pobawić z ludźmi zamiast siedzieć w piwnicy jak Fiutin gdzieś w schronie na Syberii albo Kaczka na Żoliborzu przy obstawie setki policmajstrów obmyślać jak tu doyebać swój kraj zakazami i innymi wojnami i sankcjami? XD

#neuropa #ukraina #finlandia #bekazpisu #bekazprawakow
  • 74
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody ale to ty się boisz na tyle putina że jesteś za przymusem wojska (przypominam tylko dla jednej płci). Osobiście uważam że rosjanie by się #!$%@? o zwykła armię Finów czy nasza ale no xD

A z tym wot czy cos? Jestes bo chyba byś był trochę #!$%@? jakbyś tak rzucał słowa na wiatr co
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody jestem przeciwnikiem jakiekolwiek przymusu niemniej robienie branki tylko z połowy narodu że względu na płeć jest chore.

Pytałem o jakiekolwiek twoje ruchy prowojskowe
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: Tam do klubu. Ona bawiła się na domówce, jak zwykli ludzie. Żadne tam jakieś pałace, ośmiorniczki czy kawior. Zwykła prawdziwa domówa. Wóda zryje banie.

Moim zdaniem jeszcze sobie przysporzy tym poparcia.
xaliemorph - @NaczelnyWoody: Tam do klubu. Ona bawiła się na domówce, jak zwykli ludz...
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: A gdzie ja coś takiego napisałem??? Wyjaśniłem tylko o co jest afera w Finlandii, a nie jest o to ze była na imprezie, tylko o to, ze być może brała dragi. Ja się jej nie czepiam, dla mnie to spoko babka, na tyle co o niej wiem z mediów. Nie wiem jakim jest politykiem. W ogóle unikam oceniania, szczególnie negatywnego, ludzi.
  • Odpowiedz
Jesteście narodem najbardziej zakompleksionych dyletantów. Nie chodzi wcale o dobrą zabawę tylko powagę urzędu. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że gdyby na filmiku nie tańczyła wylansowana przez zachodnie media pani premier Finlandii, tylko dajmy na to Obajtek bądź morawiecki to wzywali byście do postawienia ich przed trybunałem stanu.
  • Odpowiedz
@HudolfRess: A co ma zabawa do powagi urzędu? Nietrafione to porównanie z tym Obajtkiem. Jakieś 10 lat tem Miedwidiewowi gdy był prezydentem też nagrano filmik gdzie tańczy na dyskotece który stal się viralem i odbiór był pozytywny.
  • Odpowiedz